Raiders нямаха намерение да се откажат от ударите на Chargers
New York Post | 2023-12-15 | 07:11:19

Главният треньор на Raiders Антонио Пиърс беше попитан по време на излъчването на Prime Video в четвъртък вечер какво е посланието му към неговия отбор на полувремето.

„Натисни педала за газ още по-силно“, каза той на Кейли Хартунг.

Лас Вегас ясно е разбрал посланието в това, което беше удивителна победа за Raiders над Chargers.

След като отбелязаха 42 точки през първото полувреме, Рейдърс добавиха още 21 през второто полувреме на 63-21 удар на LA.

Победата беше шестата победа на Raiders за сезона и 63-те точки, които поставиха, бяха нов отборен рекорд.

Огромната офанзивна нощ за Raiders дойде само дни след като те не успяха да запишат точки при загубата с 3-0 от Vikings.

42 точки на Вегас през първото полувреме бяха най-много отбелязани точки през първите две четвърти на мач от всеки отбор, излязъл от игра.

„Беше невероятно“, каза ръшърът Макс Кросби в шоуто след мача на Prime Video. „Очевидно миналата седмица не вкарахме. [Нарушението] го прие лично.“

Франкфорд Йелоу Джакетс бяха предишните рекордьори с 34 точки за първо полувреме през 1927 г. след мач, в който те изравниха 0-0 с Дейтънските триъгълници.

Сред другите исторически постижения в четвъртък беше О’Конъл да хвърли четири паса за тъчдаун през първото полувреме.

Това беше първият път от 54 години, когато защитник на Рейдърс хвърли поне четири от 1969 г., когато Дарил Ламоника имаше шест на половина.

О’Конъл завърши вечерта с 20 от 34 подавания за 248 ярда.

Замир Уайт поведе Рейдърс в бързите ярди с 68 на 17 носещи удари, а Даванте Адамс имаше 101 получаващи ярда при осем улавяния и имаше едно от четирите приема на TD за Вегас.

Тре Тъкър имаше две уловки за тъчдаун и едно от четирите уловки на Майкъл Майер доведе до тъчдаун.

Защитата на Рейдърс предизвика пет проигравания и отбеляза два от тъчдауните на отбора при победата на „Футбол в четвъртък вечер“.

Подаване за тъчдаун от 49 ярда към Джошуа Палмър сложи край на шатаута на Рейдърс през третата четвърт, а Алекс Ериксън и Куентин Джонстън уловиха другите две тъчдауни на Чарджърс.

Ийстън Стик изпълни 23 от 32 подавания за 257 ярда, като същевременно отказа прихващане. Той имаше три подавания за тъчдаун в играта.