РАЗКРИТО: Псевдонимът на Расмус Хойлунд в съблекалнята на Манчестър Юнайтед става публично достояние чрез Джони Еванс... и е малко вероятно да е този, който горещият нападател харесва, предвид последните му отричания!
Daily Mail | 2024-02-19 | 15:31:19

Неговите съотборници от Юнайтед празнуваха с Хойлунд на пълен работен ден, докато издържаха късен бараж от атаки на Лутън и продължиха да го хвалят в социалните медии след това.

Последните блестящи отзиви за формата на Хойлунд са в ярък контраст с критиките, които последваха по време на безплодния му период в английския първенство след летния му трансфер от Аталанта за £72 милиона.

Расмус Хойлунд беше тролван с леки закачки от своите съотборници в Ман Юнайтед

Хойлунд отбеляза два гола, докато Untied отбеляза жизненоважно 2 -1 победа над Лутън в неделя

Хойлунд вкара първия си гол с добре изпълнен завършек след по-малко от минута на Kenilworth Road

Вашият браузър не поддържа iframes.

Видеоклиповете на вирусния австралийски певец Шон Милис – който е сравняван с Ходжлунд като прилика – бяха използвани за тролване на звездата на Юнайтед, докато той се бореше да излезе от марката във Premier Лига.

Сега неговият съотборник Джони Евънс шеговито нарече звездата на Юнайтед „Милси“ във връзка с предишните връзки.

Коментирайки празничната публикация на Хойлунд в Instagram след победата през уикенда в Лутън, северноирландецът Еванс коментира: „Класа Милси“ заедно с пляскащо емотикони.

Признанието на Евънс е в рязък контраст с неотдавнашното взаимодействие на Хойлунд с привърженик на Ман Юнайтед, където той твърди, че не знае нищо за Милс и предишните му видеоклипове, насърчаващи датския нападател да счупи патеца от Висшата лига .

Джони Евънс нарече Хойлунд „Милси“ в коментар в Instagram във връзка със сравнения между нападателя на Юнайтед и онлайн звездата Шон Милис

Защитникът на Юнайтед Джони Еванс (вдясно) разкри новия псевдоним на Хойлунд в социалните медии

Милис видя славата му да се издига като двойник на Хойлунд по време на предишното агонизиращо чакане на нападателя за първи гол във Висшата лига

След като го попитаха дали е наясно с Милс, Хойлунд прямо отговори: „не“.

Говорейки пред Sky Sports след победата над Лутън в неделя, Хойлунд каза: „[Имахме] добро начало, два добри и бързи гола, а след това отслабнахме малко, разконцентрирахме се и те ни върнаха един.

„Знаем, че при тази публика, този терен и тази атмосфера 2-1 винаги е опасен резултат и тогава отиваме на почивката.

"Мисля, че създадохме много положения през второто полувреме, просто трябва да отбележим. Аз също имам такъв и да, малко ме дразни това.