Реферът на First Responder Bowl се разочарова от злополучен гаф с горещ микрофон
New York Post | 2023-12-27 | 07:22:18

Всеки има тежък ден на работа.

Но само някои хора имат това в националната телевизия.

Сигурно е да се каже, че колежанският футболен съдия Ед Ардито отговаря на това последно описание във вторник вечер по време на First Responder Bowl в Далас.

Въпреки че Тексас Стейт спечели първата си игра на купа при победа с 45-21 над Райс, това беше вирусен момент от съдийския екип, който в крайна сметка ще се окаже най-запомнящият се за вечерта.

През третото тримесечие Ардито обяви таймаут, извикан от щата Тексас, който той първоначално нарече 30-секунден таймаут.

Но това не беше така и когато той го осъзна, получи много човешка реакция в микрофона си на живо.

„По дяволите!“ той каза, преди да се поправи, че това е „пълно медийно изчакване.“

По-късно в играта през четвъртата четвърт Ардито трябваше да коригира съобщение за дузпа, което беше направил, в което трябваше да обясни компенсиращите дузпи.

Потребителите в социалните медии изглежда се забавляваха с горещия момент с микрофона на длъжностното лице и начина, по който той премина през наказателните разговори.

„Този ​​беден рефер на First Responder Bowl. Нямам представа защо гледам“, написа на X репортерът на победата от Кливланд Кавалиърс Рик Ноланд.

„Извикайте на длъжностно лице, което просто води приземен разговор с вас, вместо да звучи така, сякаш отиваме на DEFCON 2“, написа друг фен.

„Всеки път, когато има флаг, се вълнувам да чуя обяснението на този човек“, написа трети фен на X.

Освен тежката нощ за рефера, изглежда продавачите на стадиона не са били подготвени за количеството алкохол, което щеше да бъде изпито сред 26 542-ма в тълпата, които пиеха.

Потребители на мача в социалните медии се оплакаха, че частта от щата Тексас на стадиона е била разпродадена преди края на първото полувреме.

До края на третото тримесечие всички алкохолни напитки на стадион "Джералд Форд" очевидно бяха разпродадени.

Що се отнася до играта, защитникът на Тексас Стейт Брайън Холоуей върна две прихващания за тъчдауни и те изключиха Райс за последните 30 минути от мача във вторник.

След като Райс изравни играта до 21 при 3:40 до края на първото полувреме, Тексас Стейт вкара 24 точки без отговор, за да спечели мача.