Rich Eisen разкъса NFL Network за прекратяване на реклама по време на предизвикателство
New York Post | 2023-12-17 | 03:33:19

Въпреки че обаждаше мач в NFL Network, Rich Eisen не се срамуваше да хвърли малко сянка върху лигата в събота следобед.

Докато Стийлърс се изправяха срещу Колтс в Индианаполис, бягащият бек на Питсбърг Наджи Харис изглежда опипа топката с около 13 минути до края на третата четвърт, въпреки че играта първоначално беше обявена за мъртва, преди топката да излезе.

Индианаполис оспори обаждането, тъй като NFL Network показа повторения на въпросния потенциален оборот, а Айзен — който правеше играта по игра за играта — описа това, което видя, като бъркане.

Но тъй като нещата се развиваха на повторенията и решителното предизвикателство на Колтс, мрежата, управлявана от лигата, намаляваше до реклама.

И Айзен не изглеждаше много развълнуван от случващото се.

„Е, лигата иска да излезем на почивка, вместо да ви показва какво се случва. Така че, вместо това ще говорим за това, когато се върнем“, каза той.

Е, играта в крайна сметка беше обърната, както подозираше Айзен, и Колтс поеха топката, отбелязвайки едно отиграване по-късно при 18-ярдов пас за тъчдаун от Гарднър Миншу и поставиха Индианаполис завинаги в резултат 30-13 печеля.

Стийлърс поведоха с 13-0 в началото на първото полувреме, но пропиляха нещата през второто.

И когато екипът започна да се развива спираловидно, Айзен имаше нова цел, върху която да хвърля сянка.

При четвърта загуба в края на третата четвърт Стийлърс изглеждаха така, сякаш ще изпратят кикъра Крис Босуел за дълъг опит за гол от игра, но вместо това решиха да ударят.

Това решение не се хареса на играча игра по игра.

„Кърт [Уорнър], искам да кажа, просто трябва да повдигна това. Не искате Босуел да рита един от 50-ина ярда. Вместо това ще хвърлите? Намаляване с 11 с 18 минути и промяна за тръгване. Босуел изглеждаше така, сякаш е готов да излезе там, вместо това ще го върнеш. … Така че ще видим как ще се развие тази стратегия.“

Нещата не се развиха добре за Стийлърс, които бяха изключени през останалата част от пътя и изведоха стартовия куотърбек Мич Трубиски в края на четвъртата четвърт за резерва Мейсън Рудолф.

Питсбърг падна до 7-7 със загубата и изпадна още повече от картината на плейофите, докато Инди се придвижи до 8-6 и на последното място след сезона в AFC.