San Francisco 49ers побеждават Arizona Cardinals с 45-29 за шеста поредна победа
Breaking News | 2023-12-18 | 17:49:49

San Francisco 49ers удължиха своята победна серия до шест мача и спечелиха NFC West с 45-29 победа над Arizona Cardinals.

Куотърбекът на Сан Франциско Брок Пърди подобри своите качества за MVP с четири тъчдауна и 242 ярда за пасове в още едно звездно допълнение към своя пробив в сезона.

Аризона оказа известен натиск в началото с тъчдаун през първите две минути , но 49ers отговориха със свои собствени тъчдауни и никога не се отказаха оттук. Бъфало Билс.

Отбраната на Каубойс с 10 победи изглеждаше безсилна срещу играта на Бъфало, като Джеймс Кук, Джош Алън и Латавиус Мъри откриха крайната зона на земята.

Въпреки загубата, други резултати от по-рано през деня гарантираха, че Cowboys ще бъдат в плейофите за трета поредна година.

Cleveland Browns вкара 13 точки в четвъртата четвърт, за да спечели победа с 20-17 над Чикаго Беърс.

Двете страни бяха изравнени при 7-7 на почивката след тесни кръгове Коул Кмет и Дейвид Ньоку отбелязаха тъчдауни, но Мечките взе преднина от 10 точки в четвъртия, след като Тремейн Едмъндс върна прихващане на 45 ярда за тъчдаун.

Но Браунс запазиха най-доброто от себе си до последно и два филдгола на Дъстин Хопкинс си партнираха с тъчдаун на Амари Купър, за да им дадат победата, като 38-годишният Джо Флако хвърли 374 ярда.

Шампионите на Супербоул Канзас Сити Чийфс се върнаха на победния път с Победа с 27-17 над New England Patriots.

Рънинг бекът Джерик Маккинън улови един пас за тъчдаун и хвърли друг на Раши Райс, докато Патрик Махоумс хвърли 305 ярда, две точки и две прихващания.

Бейкър Мейфийлд хвърли четири тъчдауна, докато Tampa Bay Buccaneers спечелиха с 34-20 над намиращия се във форма Green Bay Packers.

28-годишният куотърбек натрупа 381 ярда за пасове през мача на четирима различни голмайстори, Дейвид Мур, Майк Еванс, Рачад Уайт и Ко Кифт, за да помогнат за завършването на убедителна победа.

Рахим Мостерт се втурна за два тъчдауна, докато Маями Долфинс разбиха Ню Йорк Джетс с 30-0 .

31-годишният играч откри резултата през първата четвърт, но щетата беше нанесена през втората, когато прегази за дубъла си след като резултатът от 60 ярда на Джейлън Уодъл вече беше дал здраво предимство на домакините и ги изкачи до второ място в AFC.

Ню Орлиънс Сейнтс вкара 17 точки през второто полувреме, за да си осигури победа с 24-6 над Ню Йорк Джайънтс.

Дерек Кар хвърли три тъчдауна, докато Светците поеха през втория период без отговор от Джайънтс.

Каими Феърбейрн вкара гол от игра за продължения за да помогне на Houston Texans да победят с 19-16 над Tennessee Titans.

Carolina Panthers вкараха два гола от игра през последната четвърт, за да постигнат едва втората си победа тази кампания с победа с 9-7 над Atlanta Falcons.

На други места Los Angeles Rams победиха Washington Commanders с 28-20, Detroit Lions надминаха Denver Broncos с 42-17, а Baltimore Ravens засенчиха Jacksonville Jaguars с 23-7.