Шон Макдермот се ядоса заради едно решение на Джош Алън по време на интервю за NBC
New York Post | 2024-01-08 | 17:34:20

Главният треньор на Билс Шон Макдермот даде да се разбере какво мисли за една от грешките на куотърбека Джош Алън.

Без останали таймаути и Билс изоставаха с 14-7 само на 11 секунди преди края на първото полувреме от победата си над Делфините в неделя вечерта, Алън хвърли и завърши пас към бягащия бек Тай Джонсън малко от голлинията.

Първоначално изглеждаше, че Джонсън ще успее да продължи в енд зоната, но строга битка на Джеръм Бейкър и Ели Епъл спря Джонсън съвсем кратко.

В резултат на това часовникът изтече след играта, като Билс излязоха без точки.

„Не мога да го хвърлям в игралното поле“, каза Макдермот пред репортера на NBC Мелиса Старк в предаването. „Трябва да бъде хвърлен в крайната зона.“

Изглежда обаче, че реферите са пропуснали ясен удар каска в каска от Бейкър.

Това беше една от множеството грешки, които Алън направи през първото полувреме, като хвърли и две съмнителни прихващания в крайната зона.

Но Алън и Билс се събраха през второто полувреме, като победата спечели титлата на AFC Изток и домакински плейофен мач срещу Стийлърс.

Специалистът по ретурите Deonte Harty върна удар от 98 ярда за тъчдаун, за да помогне на Бъфало да изравни резултата 14-14, а Алън по-късно намери в тайт енда Доусън Нокс за пас за тъчдаун от 5 ярда, за да поведе с 21-14.

Маями не отбеляза гол през второто полувреме и сега ще трябва да пътува до Канзас Сити, за да се изправи срещу защитаващия титлата си Чийфс в съботния мач с уайлдкард.

Рон Ривера и Артър Смит са уволнени. Следвайте нашия инструмент за проследяване на живо за новини, слухове, анализи и много повече за актуализациите на Черния понеделник на NFL.

Това беше класически пример както за върховете, така и за спадовете, които Алън често показва.

След изпълненото с грешки първо полувреме, той изглеждаше като напълно различен куотърбек през второто полувреме, подпалвайки защитата на Делфините.

Той завърши с 359 подавания, два тъчдауна и две прихващания.

„Каква издръжлива група“, каза Алън след мача. „Толкова се гордея с нашите момчета. Подвиха опашките си. Последните няколко удара усетих, че намерихме жлеб от офанзивната страна на топката. Топката излизаше от ръцете ми най-добре през цялата година.”

Билс ще бъде домакин на Стийлърс в неделя следобед.