Шон Пейтън крещи на Ръсел Уилсън от страничната линия на Бронкос след скъпоструващо наказание за засади в нападение
New York Post | 2023-12-17 | 17:55:34

Друго проверено наказание за засади в нападение доведе до яростен Шон Пейтън, който крещи на Ръсел Уилсън от страничната линия на Бронкос по време на загубата им от Лъвовете в събота.

Шест дни след наказание за засади на Кадариус Тони в офанзива, коства на Чийфс шанс за късно завръщане, Бронкос имаха тъчдаун, заличен в края на третата четвърт, когато гардът Куин Мейнерц беше повикан за същото нарушение при четвърто и гол тъчдаун, ръководен от защитника Майкъл Бъртън, докато Денвър изоставаше с 28-7.

Бронкос бяха принудени да се задоволят с гол от 23 ярда и в крайна сметка загубиха с 42-17.

Пейтън беше бесен след дузпата и изкрещя на Уилсън след играта.

Попитан след мача относно анимирането на страничната линия, Пейтън каза: „Бях разстроен от обаждането, това е всичко. Просто” и добави, че не е разстроен от Уилсън.

„Това, за което говоря с Ръсел, не е твоя работа“, каза Пейтън.

Уилсън каза, че смята, че Пейтън все още вярва в него.

„Да, имам предвид, разбира се“, каза Уилсън, според ProFootballTalk. „Мисля, че най-важното е, че се опитваме да отбележим тъчдаун там. Мисля, че всички искаме да вкараме там. Мисля, че това е нашият фокус и това е - искате треньор, който е страстен. Искаме такива играчи, както и всичко останало. И така, искахме да отбележим тъчдаун. Мисля, че най-голямото ми нещо винаги е да се опитвам да се съсредоточа върху следващата игра и за съжаление, тези няколко игри, не успяхме да постигнем тъчдауни там, така че това беше единствената неприятна част от тази част.“

Загубата беше съкрушителна за Бронкос, които паднаха до 7-7 и са сред пренаселено поле от отбори, борещи се за места с уайлдкард.

Бенгалс и Колтс се подобриха до 8-6 с победи в събота и държат съответно шестия и седмия поставен.

Тексансците и Билс имат по 7-6, докато Стийлърс паднаха до 7-7 със загубата в събота в Индианаполис.

35-годишният Уилсън има 2832 ярда, 24 тъчдауна и осем прихващания през втората си година с Бронкос, който започна този сезон с 1-5, преди да спечели пет поредни победи.