Спорт в неделя: Юнайтед се изправя срещу Ливърпул за ФА Къп; Роскомън се изправя срещу Кери
Breaking News | 2024-03-17 | 17:09:03

Футбол

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг потвърди, че Расмус Хойлунд, Хари Магуайър и Аарон Уан-Бисака вероятно ще се завърнат за четвъртфиналния си сблъсък срещу ФА Къп Ливърпул този следобед.

Състезанието остава единствената надежда на Юнайтед за сребро този сезон.

Началото на този мач е в 15:30.

На друго място, Челси водят Лестър Сити с 2-0 в ранните етапи на последните си осми мача на Стамфорд Бридж.

__________________________

Има само един мач във Висшата лига този следобед.

Астън Вила гостува на Уест Хем, където току-що започна. Гостите влязоха в този мач четвърти в таблицата, с две точки пред Тотнъм.

GAA

Роскомън приема Кери в първа дивизия на Националната футболна лига Алианц този следобед.

Те са в ранните етапи на първото полувреме в Dr Hyde Park, като домакините се стремят да запазят надеждите си за оцеляване.

На други места мачът между Mayo започва в 15:45 и Дери в Касълбар.

Победителите от това ще са с единия крак на финала на лигата.

______________________________________

Armagh се стреми да гарантира, че ще играе в Lidl Ladies Финал на Футболна дивизия 1 този следобед.

Те се изправят срещу Mayo в Ballina, където водят с 2-5 на 0-2 на полувремето.

Aoife McCoy и Aimee Mackin с головете за Орчард Каунти.

От 15:00 Мийт приема Кери в Ашборн. Мачът на Голуей и Уотърфорд на Pearse Stadium беше отложен.

Голф

Рори Макилрой ще търси класиране в топ 10 на Players Championship на PGA Tour този следобед.

Той е с 9-под-пар след 3-под-пар трети кръг от 69 вчера. Северноирландецът е на равенство за 12-и и най-добър сред ирландците преди последния си кръг.

Шейн Лоури е с 3-под-пар до четири дупки днес, което го оставя 6-под-в целия кръг, докато Шеймъс Пауър е на ниво, след като изигра 13 дупки от последния си кръг. Американецът Ксандър Шауфеле е човекът, който трябва да се хване, той води с един на 17-под пара.