Супербоул е готов! Kansas City Chiefs и San Francisco 49ers ще играят в мача през 2024 г.
Снимка: people.com
Celebrity News | 2024-01-29 | 05:59:05

Kansas City Chiefs и San Francisco 49ers отиват на Super Bowl LVIII!

След дългоочакваните мачове в неделя в Балтимор и Сан Франциско, Chiefs победиха Ravens в Балтимор, преди 49ers да победят Detroit Lions в Сан Франциско.

Шефовете никога не губят преднината си през целия мач срещу Рейвънс, но резултатът остана равен, като почти цялата атака дойде през първото полувреме. Огромен оборот от страна на Ravens в края на четвъртата четвърт на практика подпечата победата за Chiefs и те задържаха резултата до 17-10, за да си осигурят място в Super Bowl.

Играта на Lions и 49ers беше много по-близка връзка. Първоначално изглеждаше, че Лъвовете са спечелили, но 49ers се върнаха с рев през второто полувреме с 27 безответни точки, довеждайки резултата до 34-24 с малко повече от 2 минути оставащи. Лъвовете постигнаха нов тъчдаун, но това не беше достатъчно и 49ers измъкнаха обратната победа с 34-31.

Супербоул 2024 г. ще се проведе на 11 февруари в Лас Вегас . Тази година Ъшър ще излезе на сцената, за да оглави шоуто на полувремето на Allegiant Stadium.

Миналата година Kansas City Chiefs спечелиха втория си Super Bowl в ерата на Patrick Mahomes. И все пак, историята на 2023 NFL Championship бързо се превърна в Джейсън и Травис Келс, които станаха първите братя в историята на NFL, които се срещнаха в Super Bowl.

Super Bowl 2024: Ръководство за партита и събития на знаменитости в Лас Вегас

По-рано тази седмица социалните медии бяха подпалени от теория на конспирацията около промоционалните реклами на НФЛ, докато чакаха резултатите от решаващите мачове в неделя.

През последните няколко сезона на NFL футболните фанатици се включиха в теория, която казва, че логото за Super Bowl предсказва кои отбори ще се изправят един срещу друг в Голямата игра, въз основа на това какви цветове изграждат изображението.

Поглед назад към миналите шоута на полувремето на Super Bowl, от Бионсе до Бруно (и Left Shark!)

Теорията за цветовата схема на Super Bowl набра скорост през ноември 2023 г., когато беше разкрито логото на Super Bowl 2024. Футболните фенове с орлови очи забелязаха, че предишните две лога имаха цветове, които бяха представителни за евентуалния основен мач, и решиха, че това също може да има предсказващи сили. (Феноменът на цветовата схема обаче не е по-назад, тъй като логата в непосредствено предходните години са били идентични, само с променени числа.)

Тази година логото на Super Bowl 2024 смесва лилаво и червено — и двата цвята съответстват на отборите, които все още се борят за място в шампионата на NFL игра.

Сега, след като екипите са определени, теорията е стабилна развенчани, докато два червени отбора се отправят към Вегас.

Никога не пропускайте история — абонирайте се за безплатния ежедневен бюлетин на PEOPLE, за бъдете в крак с най-доброто от това, което ХОРАТА могат да предложат, от пикантни новини за знаменитости до завладяващи истории за човешки интерес.

Известен като "Световната столица на развлеченията", Лас Вегас със сигурност ще оправдае прозвището си, когато седмицата на Super Bowl започне през февруари. Ще се проведат най-горещите партита и събития за знаменитости, които ще внесат още повече топлина в пустинята в дните преди шампионата на NFL.

Много от събитията се организират от най-големите имена в спорта и entertainment, които ще се върнат на парти сцената, за да осигурят върховни изживявания.

Сред тези, които се завърнаха за нов кръг футболно забавление, са всички -звездни домакини Шакил О'Нийл и Роб Гронковски.

David Guetta и Future са планирани да превземат прочутия Las Vegas Strip за трансформиращо, завладяващо изживяване на годишното парти на h.wood Homecoming през 2024 г. — което включваше запомнящи се изпълнения на Джъстин Бийбър и Дрейк през предишните години.

Източник: people.com