Суперзаместникът Нони Мадуке вкарва късна дузпа при победата на Челси над Кристъл Палас
Breaking News | 2023-12-27 | 00:32:51

Челси се нуждаеше от дузпа в 89-та минута от резервата Нони Мадуке, за да победи Кристъл Палас с 2-1 на Стамфорд Бридж и да се върне в горната половина от таблицата на Висшата лига.

Изглеждаше като поредното разочароващо домакинство за отбора на Маурисио Почетино през по-голямата част от второто полувреме, след като Майкъл Олизе отмени ранния гол на Михайло Мудрик с брилянтен завършек на полувремето -воле при удара на полувремето.

Николас Джаксън пропусна превъзходен шанс да спечели, вкарвайки топката встрани, след като беше изведена от Конър Галахър.