Тъчдаунът на Tylan Wallace за продължения с удар дава вълнуваща победа на Ravens над Rams
New York Post | 2023-12-10 | 00:22:33

Ксавие Гипсън има компания.

Тайлън Уолъс стана вторият играч през този сезон, завършил мач чрез тъчдаун при връщане в продълженията, отвеждайки го на 76 ярда до къщата, за да даде възможност на Рейвънс да победят с 37-31 над Рамс.

Уолъс сряза наляво, завъртя се около един кандидат-таклер, мина направо през друг и остана на крака през потенциално пътуване, преди да види нищо освен зелена трева пред себе си. Той скочи в крайно салто, за да отпразнува първи тъчдаун в кариерата си.

Победата придвижи Ravens до 10-3, докато изпрати Rams до 6-7.

Четвъртата четвърт се колебаеше между двете страни два пъти през последните пет минути, като резултатът на Демаркъс Робинсън завърши осем игри, 85 ярда за Рамс, преди тъчдаунът на Зай Флауърс да кулминира 13 игра, 75- ярд Baltimore Drive.

Това даде на Рамс малко повече от минута, за да стигнат до гол от игра, за да изравнят играта, задача, която те надлежно изпълниха, като преминаха 57 ярда над 1:09, за да изпратят мача до луд финал.

Уолъс, трета година приемник от щата Оклахома, няма уловка този сезон и дори не е бил използван в реванша преди неделя. Всъщност той никога не е връщал удари с крак в кариерата си, като единственият му опит в играта за връщане е чифт ритници през 2021 г.

Контузията на Девин Дюверней принуди Уолъс да влезе в действие в мача с удари. Сега той е в доста добра позиция да се задържи на работата.