Томас Тухел се възмути от „катастрофалното решение“ да изключи късния шанс на Байерн
Breaking News | 2024-05-09 | 07:40:10

Томас Тухел изрази раздразнението си от „катастрофалното решение“ да изключи потенциалния изравнителен гол на Матейс де Лигт, след като Байерн Мюнхен пропусна финала на Шампионската лига след обща загуба с 4-3 от Реал Мадрид.

Последните четири равенства бяха равностойни след равенство 2-2 в Германия миналата седмица и Алфонсо Дейвис изстреля гостите в изненадваща преднина с 22 минути остават на Сантяго Бернабеу.

Байерн изглеждаше на път да сложи край на 13-месечната домакинска серия на Мадрид без загуба, но Хоселу изравни в 88-ата минута, след като Мануел Нойер изстреля удар на Винисиус Жуниор, преди бившият нападател на Стоук да насочи домакин от близко разстояние три минути по-късно, за да спечели паметна победа с 2-1.