Травис Келс маха и изпраща целувки на Bills Mafia, докато Chiefs си осигуряват победа в плейофите
New York Post | 2024-01-22 | 06:44:18

Травис Келс прати целувка на Тейлър Суифт, след като той отбеляза тъчдаун, а след това, с малко повече от минута до края на играта, изглежда, че духа целувка за разбитите сърца фенове в Западен Ню Йорк, тъй като Chiefs почти гарантираха победа в неделя.

Суперзвездата на Чийфс изглежда се подигра с публиката на стадион Хаймарк в Орчард Парк, Ню Йорк, когато Канзас Сити спечели билета си за мача на AFC Championship при победа с 27-24 над Билс.

С изтичането на секундите в края на четвъртата четвърт, камерите на CBS уловиха Kelce да изпраща целувки към трибуните и да маха на публиката, докато снежни топки можеха да се видят да летят край страничната линия на Канзас Сити.

Kelce, който отбеляза два тъчдауна пред приятелката си Swift и публиката на Highmark Stadium, похвали Buffalo и Bills Mafia след играта.

„Получих голямо уважение, не само за този отбор, но и за тази организация, тази фен база“, каза Келче пред Westwood One Sports след мача. „Беше невероятна среда. Наистина съм горд от момчетата, с които дойдох тук, за да се преборим и да спечелим там през четвъртата четвърт, чувствах се страхотно.”

Когато го попитаха за петте промени в лидерството в неделния мач от дивизионния кръг на AFC, Kelce просто каза: „Чувствах се като игра на Bills-Chiefs, скъпа.“

Китърът на Билс Тайлър Бас пропусна опит за гол от 44 ярда отдясно с 1:44 до края на часовника, който щеше да изравни резултата.

Bills Mafia не бяха особено гостоприемни към Kelce, Chiefs или Swift, което може да е довело до тайт енда, който натрива малко сол в раната в края на играта.

Суифт беше освирквана от публиката на Бъфало при пристигането си в неделя, а феновете хвърляха снежни топки по Патрик Махоумс, докато той бягаше от терена.

Chiefs Kingdom ще пътува до Балтимор следващия уикенд, за да се изправи срещу Ravens в мача за титлата на AFC.