Травис Келс намери изкупление за Супербоул 2024 след битка с Анди Рийд
New York Post | 2024-02-12 | 08:12:05

ЛАС ВЕГАС — Най-голямото влияние, което Травис Келс направи през първата половина на Супербоул 2024, беше върху неговия треньор.

След това той оказа влияние на терена в четвъртата четвърт от победата на Чийфс с 25-22 продължения за поредни титли.

Келце загуби хладнокръвие през втората четвърт, след като беше изведен от терена.

Той изкрещя на треньора на Чийфс Анди Рийд и след това се блъсна в него с достатъчно сила, за да накара Рийд да се спъне.

Бягащият бек Джерик Маккинън бързо грабна Келсе.

Не беше ясно от какво Келче беше толкова разстроен, но той напусна терена, след като пас от 52 ярда от Патрик Махомес към Мекол Хардман постави Чийфс на 9-ярдовата линия на 49-те.

Рийд извика персонален пакет, който не включваше Kelce в следващата игра. Те подадоха топката на Исая Пачеко и той се сбърка. 49ers върнаха топката.

Тогава CBS показа Келси да се блъска в Рийд.

Келче по-късно прегърна Рейд и Рийд го потупа по гърба.

Това беше разочароваща игра в началото на Kelce, който беше в центъра на седмицата на Super Bowl заради връзката си с поп звездата Тейлър Суифт.

Келце имаше само едно улавяне за 1 ярд през първото полувреме. 49ers бяха физически с Kelce, играейки много отразявания в пресата срещу него.

Келце успя да улови в началото на третата четвърт за 9 ярда, но се измъкна от първи даун, създавайки трето и едно от Канзас Сити 11, а Пачеко беше натъпкан на трети даун, форсирайки удар.

Kelce се разгорещи през четвъртата четвърт, хващайки подавания от 16 и 13 ярда при удара, след като 49ers поведе с 16-13.

Чийфс стигнаха до линията от 4 ярда, но трябваше да се задоволят с гол от полето на Харисън Бъткър, за да изравнят мача, 16-16.

Бъдете в течение с отразяването на Super Bowl 2024 от Post

Актуализации на живо за Super Bowl 2024: Chiefs top 49ers Taylor Swift отпразнува дивата победа на Chiefs в Super Bowl 2024 над 49ers Ъшър и приятелката му Дженифър Гойкочеа получават разрешение за брак в Лас Вегас преди представлението на Супербоул Ъшър без риза се разтърсва на Super Bowl 2024 с Алиша Кийс, H.E.R, Ludacris и още специални гости Jets castoff става герой на Super Bowl с печеливш тъчдаун Травис Келс прегръща Анди Рийд, след като се нахвърли срещу треньора на Чийфс

Той направи огромна печалба от 22 ярда на третия и 7-ия в последния кръг на регулирането, когато Chiefs изравниха 19-19.

В крайна сметка той поведе Чийфс с девет уловени удара за 93 ярда след бавния старт.

Тайт ендът на All-Pro имаше година на спад от обичайната си продукция. Той все още имаше 93 хващания за 984 ярда и пет тъчдауна.

Играта му обаче отбеляза скок в следсезона. Той имаше 11 уловени удара на 11 мишени за 116 ярда и тъчдаун в мача за шампионата на AFC срещу Ravens.

Той имаше пет хващания за 75 ярда и два тъчдауна в дивизионния кръг срещу Билс. Той имаше седем уловки за 71 ярда срещу Делфините в рунда с уайлд кард.