Травис Келс пуска каска отстрани на Chiefs, докато Тейлър Суифт изглежда
Снимка: nypost.com
New York Post | 2023-12-25 | 22:00:50

Травис Келс вижда червено.

Докато приятелката му Тейлър Суифт гледаше от апартамента на стадион Arrowhead, тайт ендът на Chiefs изля разочарованието си върху каската му, като я удари на страничната линия, преди Канзас Сити да влезе в полувремето, изоставайки от Raiders със 17-7 на Коледа.

Въпреки че не е ясно какво точно е раздразнило Келси, Джим Нанц каза в предаването на CBS, че ударът с каска се е случил по времето, когато Чийфс са реализирали фалшив удар на четвърта и пета с по-малко от три минути до края на първото полувреме.

Когато някой щеше да му върне каската на Kelce, старши треньорът Andy Reid се намеси, за да предотврати това, може би вярвайки, че е най-добре Kelce да я няма в този момент.

След това Рийд и куотърбекът Патрик Махоумс бяха показани как се опитват да успокоят Келси.

Рейдърс вкараха два тъчдауна в защита в рамките на седем секунди, като Билал Никълс върна тъчдаун на Исая Пачеко за 8-ярдов тъчдаун с 4:55 до края на втората четвърт, а пасът на Махоумс беше пресечен от Джак Джоунс и върнат за тъчдаун от 33 ярда с 4:48 оставащо време

Шефовете (9-5) не приличаха на себе си напоследък, след като загубиха три от петте в края на своята прощална седмица.

Келце имаше четири уловки за 42 ярда през първото полувреме в понеделник.

Махомес беше 13-за-21 с 97 ярда и прихващане през първото полувреме.

Източник: nypost.com