Травис Келс целува Тейлър Суифт на терена след победата на Супербоул през 2024 г.
Снимка: people.com
Celebrity News | 2024-02-12 | 06:59:20

Травис Келс току-що подпечата своята победа в Super Bowl 2024 с целувка от Тейлър Суифт!

След като Chiefs победиха San Francisco 49ers с резултат 25 -22 на Allegiant Stadium в Лас Вегас, за да спечелят трофея Винс Ломбарди и да спечелят третия си Супербоул за пет сезона, Kelce, 34, намери Суифт на терена и я целуна многократно, прегръщайки се и държейки се един друг, докато празнуваха победата.

Келси и Суифт за първи път предизвикаха слухове за среща през септември 2023 г., когато Певицата на "Жестоко лято" присъства на първия си мач на Chiefs. Но сега, при 13-тото си появяване на Chiefs' games, певицата отпразнува победата с малко PDA.

Тя беше видяна да казва на Kelce, че играта е "невероятна", тъй като той спечели третия си пръстен.

Веднага след победата си Kelce, куотърбекът Патрик Махоумс и треньорът Анди Рийд отпразнува с няколко кратки речи.

Kelce извика към стадиона: „Chiefs Kingdom... как за малко Viva Las Vegas... viva Las Vegas..."

"Целта [винаги] е била да вземем три," каза Kelce. „Повярвай ми, ще сме тук следващата година.“

„Семейство завинаги, не мога да се гордея повече с теб момчета", добави той.

В началото на четвъртия куотърбекът на 49ers Брок Пърди се свърза с уайд приемник Джауан Дженингс за тъчдаун, но допълнителната точка на кикъра Джейк Муди беше блокирана, правейки резултата 16-13.

След това Канзас Сити вкара гол от игра, изравнявайки мача на 16 остават по-малко от 5 минути.

След по-малко от 2 минути до края, Мууди ритна 53- ярдов гол, за да даде предимство на 49ers при 19-16.

Но Чийфс се върнаха, за да направят гол от полето в края секунди от редовното време, за да изравни мача на 19 и да го изпрати в продължения.

Понякога и двукратният MVP на Super Bowl Mahomes, и вторият -годишният повикващ Пърди се бореше срещу яростни защити.

Бащата на Тейлър Суифт, Скот, разтърсва екипировката на Kansas City Chiefs, докато аплодира Травис Келси на Super Bowl 2024

След мача НФЛ написа туитър в чест на отбора на Канзас Сити и сподели сладка снимка на двойката, която се гали на терена. „Сууучът на Супербоул удря различно“, споделиха от лигата.

Суперзвездата певица и текстописец пристигна в неделя с майка си Андреа Суифт и баща Скот Суифт, заедно с групата си от приятели.

Родителите на Kelce, Дона и Ед Kelce, неговият брат Jason Kelce, и снахата Кайли Келси са сред близките на звездата от НФЛ, които го аплодират в Лас Вегас със Суифтс.

Никога не пропускайте история — регистрирайте се за безплатния ежедневен бюлетин на PEOPLE, за бъдете в крак с най-доброто от това, което ХОРАТА могат да предложат, от пикантни новини за знаменитости до завладяващи истории за човешки интерес.

Super Bowl е нейният 13-ти мач на Chiefs — нейният любим номер. С нейно присъствие Чийфс спечелиха девет игри. След Chiefs-Ravens, Травис и Тейлър празнуваха на терена с прегръдка и целувка.

Източник: people.com