Травис Келс вдига сърце с ръка към приятелката си Тейлър Суифт след тъчдаун на Chiefs
New York Post | 2024-01-22 | 04:11:03

Това беше прочувствен тъчдаун празник за Травис Келс.

След като се свърза с куотърбека на Чийфс Патрик Махоумс за тъчдаун от 22 ярда в първото полувреме на неделния мач от дивизионния кръг срещу Билс, звездата от тайт енд направи сърце с ръце на приятелката си Тейлър Суифт, която гледаше от апартамент на стадион Хаймарк със семейството на Келче.

Суифт, която се среща с Kelce от лятото, направи жеста с ръка, когато свири по време на турнето си Eras Tour, което в момента е в пауза.

Мачът в неделя отбеляза второто участие на Swift в плейофите в подкрепа на Kelce, който записа първия си прием за тъчдаун от 20 ноември.

Това беше 15-ият път, когато той и Махомес се свързват за тъчдаун след сезона.

Келце добави втори тъчдаун през третата четвърт, което надхвърли рекорда на Роб Гронковски и Том Брейди в плейофите.

Шефовете се стремят да защитят титлата си в Super Bowl, след като победиха Eagles и по-големия брат на Kelce, центъра на Филаделфия Джейсън Kelce, миналия февруари.

Джейсън направи прехода до Бъфало в неделя, заедно със съпругата си Кайли.

Ветеранът от НФЛ, който беше в центъра на шума за пенсиониране, загуби фланелката си, докато празнуваше тъчдауна на Келси през първото полувреме.

Чийфс поведоха над Билс през третото тримесечие, 27-24.

Победителят от мача в неделя продължава следващата неделя в мача за първенството на AFC срещу Ravens, които победиха тексасците в събота с 34-10.