Тревър Лоурънс, променяйки се да се промъкне на линия от 1 ярд, има обратен ефект върху Jaguars, за да завърши бруталния ден
New York Post | 2024-01-08 | 02:12:19

Тревър Лорънс се опита да играе герой със сезона на Jaguars на линията.

Не се получи по план при загубата на Джаксънвил с 28-20 от Титаните.

При решаващ четвърти и гол на линията от 1 ярд на Титаните, Лорънс реши да промени това, което трябваше да бъде предаване, с промъкване на куотърбек, докато Джаксънвил изоставаше с 28-20 с малко повече от седем минути до края на мача .

Главният треньор на Jaguars Дъг Педерсън каза пред репортери, че е поискал предаването, но Лорънс е направил промяната в движение и QB обясни, че той е успял да вкара „четири или пет пъти“ в миналото.

Този път обаче Лоурънс беше спрян пред крайната зона и не успя да отбележи при най-добрата възможност за гол на Jags през останалата част от следобед.

„Те ми се доверяват с тези неща“, каза Лорънс пред репортери. „Не проработи. Трябва да поема отговорност за това. В края на деня всичко зависи от мен. Ако реша да го направя и не го получа — това е една от онези игри, ако го направиш, по-добре да вкараш, а аз не. Това е жалко.“

Нещата станаха още по-лоши по време на последния удар на Jaguars от играта, когато Лоурънс не можа да се свърже с широко отворения Калвин Ридли за дълбок пас на второ и второ, което би ги поставило поне на територията на Тенеси .

Той хвърли още две несъвършенства по време на шофирането, което включваше четвърто и 2 подаване, което прелетя над главата на Евън Енграм.

Лорънс хвърли 280 ярда и два тъчдауна от 29-за-43 пасове заедно с хвърляне на две прихващания в първия си мач обратно от изкълчена дясна AC става.

Загубата беше един-два удара в червата на Ягуарс, които не само загубиха спечелването на AFC South с поражението, но и бяха елиминирани от плейофите като цяло.

Тексансците спечелиха титлата в дивизията, след като Джаксънвил доминираше в AFC South през първите си 11 мача от сезона, достигайки 8-3.

След това Jags загубиха пет от последните си шест мача за годината.