Уинк Мартиндейл ще интервюира Jaguars в търсене на нов ухажор след падането на Джайънтс
New York Post | 2024-01-13 | 00:11:23

Търсенето на Уинк Мартиндейл за нов отбор достигна Джаксънвил.

Бившият координатор на защитата на Джайънтс е настроен да интервюира Jaguars във вторник и сряда за вакантната им позиция за координатор на защитата, според Sports Illustrated.

Това е първото известно интервю за Мартиндейл след грозната му раздяла с Джайънтс.

Като част от тяхното споразумение при раздялата им, Джайънтс не трябва да плащат на Мартиндейл 3 милиона долара, които му дължаха за следващата година по договора си, и Мартиндейл е свободен да се присъедини към всеки отбор, който избере.

вижте също

Денард Уилсън и Шейн Боуен се появиха като двама кандидати за вакантната позиция на координатор на защитата на Джайънтс.

Гигантите интервюират първите известни кандидати за свободното място на Wink Martindale

Мартиндейл служи като координатор на защитата на Джайънтс в продължение на два сезона, но кипящ разрив с главния треньор Браян Дабол доведе до напускането на Мартиндейл.

Пол Шварц от The Post съобщи, че Мартиндейл е проклел Дабол на среща, след като последният разкри, че уволнява Дрю и Кевин Уилкинс, двама помощници в отбраната, на които Мартиндейл е много лоялен.

Ягуарс уволниха защитния координатор Майк Колдуел и неговия екип след края на сезона и бруталния им крах в края на сезона.

След като започнаха с 8-3, Jaguars загубиха пет от следващите шест мача и пропуснаха плейофите.

Гигантите обратно имат своите първи кандидати да заменят Мартиндейл.

Те интервюираха втория треньор на Рейвънс Денард Уилсън и са готови да интервюират координатора на защитата на Титаните Шейн Боуен за свободното им място за координатор на защитата.

Отбраната на Мартиндейл Джайънтс завърши редовния сезон със седмата най-лоша единица по отбелязване на точки, четвърта най-лоша срещу бягане и 14-та най-лоша защита при пасове, въпреки че бяха изравнени за повечето резултати за вкъщи в НФЛ.