Янкис отбелязаха четири ръна в девето място за победа над Джейс
Global News | 2024-04-17 | 00:28:19

ТОРОНТО – Джанкарло Стантън отбеляза домакин в деветия ининг, а Арън Джъдж добави зелена светлина с два ръна, за да поведе Ню Йорк Янкис до победа за завръщане с 6-4 над Торонто Блу ​​Джейс в сряда в Роджърс Сентър.

Стентън нанесе самостоятелен удар срещу Ерик Суонсън (0-1), за да започне изблик от четири ръна, който предотврати почистване от три игри.

Нападателят с щипка Хосе Тревино удари сингъл на RBI от Тим ​​Майза, за да изравни играта. След като Хуан Сото отиде, за да зареди базите, съдията удари надолу по лявата полева линия, която вкара Тревино и Алекс Вердуго.

Виктор Гонзалес (1-0) спечели последния от осмия ининг за печеля. Клей Холмс спечели седмото си спасяване.

Даултън Варшо отбеляза два домакина за Сините Джейс (10-9), чиято серия от четири победи приключи. Ню Йорк победи Торонто с 11-9.

Ударът на Варшо от два ръна във втория ининг дойде от титуляря Маркъс Строман. Той добави самостоятелен удар срещу Калеб Фъргюсън в седмия.

Титулярът Кевин Гаусман хвърли пет ефективни ининга за Торонто. Сото отбеляза соло хоумър в осмия ининг за янките (13-6), които сложиха край на плъзгане от три загубени мача.

Блу Джейс записаха 6-3 на домакините, след като започнаха редовния сезон с пътешествие 4-6.

Имейлът, от който се нуждаете за водещите новини за деня от Канада и целия свят.

Гаусман зареди основите в първия ининг с две разходки и едно, но се измъкна, като размаха Глейбер Торес.

Във второто Дейвис Шнайдер излезе сам, преди Варшо да направи 1-2 за трети хоумър на сезона.

Гаусман се настани добре и скоростта му на бърза топка – която беше спаднала на моменти по-рано този месец – беше на обичайното си ниво от средата на 90-те. Той се отказа от единственото си спечелено бягане в петия, когато двоен гол на Сото с два аута отбеляза Освалдо Кабрера.

Гаусман удари съдията, за да завърши изпадането си със 101 терена. Ветеранът от дясната ръка даде четири попадения, три проигравания и имаше шест удара.

Строман, който беше избран от Торонто през 2012 г. и прекара части от шест сезона с отбора, почти отказа домакинство на Бо Bichette поведе на шеста, но топката удари горната част на стената.

Бавният хеликоптер на Джъстин Търнър премести Bichette на трета база и сложи край на следобеда на Stroman. Фъргюсън удари Ърни Клемънт, нападащ с щипка, и накара Шнайдер да изскочи до дълбоко централно поле.

Варшо изпрати първия удар на Фъргюсън от седмия ининг над стената за втората му игра в кариерата с много домакини. Той има четири хоумръна през сезона.

Kiermaier вкара гол при жертвения удар на Bichette по-късно в ининга. Обявената посещаемост беше 30 233 и играта отне три часа и 10 минути.

ПРЕДСТОЯТ

И двата отбора имат почивни дни в четвъртък.

Сините Джейс ще стартира серия от три мача през уикенда в Сан Диего в петък вечер. Яриел Родригес (0-0, 2.45) беше титуляр за Торонто срещу неговия колега десничар Мат Уолдрън (0-1, 3.14).

Янките ще се завърнат у дома, за да започнат сет от три мача през уикенда срещу Tampa Bay Rays.

Този доклад от The Canadian Press е публикуван за първи път на 17 април 2024 г.