Защитниците на Тотнъм Кристиан Ромеро и Емерсън Роял влязоха в разгорещен спор преди Гулиелмо Викарио да се намеси по време на сблъсъка с Ливърпул
Daily Mail | 2024-05-05 | 00:41:34

Следобедът се влоши за Тотнъм, когато Ромеро и Роял избухна в спор в средата на терена, докато и двата комплекта играчи си проправяха път към тунела за полувремето.

Вратарят Гулиелмо Викарио бързо направи бърз спринт от своето наказателно поле, за да раздели двамата защитници, които се бяха изправили лице в лице.

Защитниците на Тотнъм Кристиан Ромеро и Емерсън Роял бяха въвлечени в разгорещен спор

Бранителите се изправиха лице в лице преди вратарят Гулиелмо Викарио да се намеси

Играй нататък Ябълка Spotify

Експертът на Sky Sports Рой Кийн заяви, че инцидентът е положителен знак за Тотнъм, но призова и двамата играчи да се защитават по-добре.

Той каза: „По принцип нямам нищо против подобно поведение, защото това означава, че ви е грижа за играта.

'Но те трябва да имат такъв тип агресия в защитата и в своите играчи. Спърс бяха много, много бедни.

"Нямам нищо против това, но трябва да внесете тази агресия в общата си игра, която не сме виждали от Спърс."

Началният гол на Салах дойде, след като загуби Роял в задната греда, преди да прати топката с глава.

Рой Кийн заяви, че това е положителен знак, но призова и двамата играчи да се защитават по-добре

След това бразилският защитник беше джебчий от Харви Елиът, който центрира топката в наказателното поле за Коди Гакпо, за да изведе Ливърпул с 3:0 пет минути след почивката.

Провалът на Ромеро да изчисти линиите си беше наказан още веднъж, когато Елиът се записа в таблицата със зашеметяващ удар.

Тотнъм върна два гола чрез Ричарлисън и Сон Хюн-мин, но това не можа да попречи на отбора от северен Лондон да допусне четвърта поредна загуба.