Звездата на Барселона изостави кола насред пътя, за да се изправи срещу млад фен в яростна свада
The Mirror | 2024-04-01 | 16:33:18

Звездата на Барселона Иниго Мартинес беше заснет да напуска колата си и да се изправи срещу млад футболен фен отстрани на пътя.

Докладите показват, че младежът е бил привърженик на Атлетик Билбао. Мартинес, който се присъедини към Барса през лятото, преди това беше прекарал пет години в книгите на Атлетик, след като започна кариерата си в съперника Реал Сосиедад.

В клип, споделен в социалните медии с надпис: „Ако напуснеш Атлетик, в крайна сметка загуби“, испанският национал Мартинез може да бъде видян да спира своя Range Rover по средата на пътя, преди фенът да тръгне към него. След това 32-годишният може да бъде видян да жестикулира и да разменя думи с младежа, преди да се върне в автомобила си.

Към момента на писане не е ясно кога точно се е случила срещата. Мартинес игра 90 минути през уикенда, когато Барселона спечели с 1-0 срещу Лас Палмас, за да остане на път за класиране в Шампионската лига.

Победата на Барселона в събота гарантира, че те завършиха уикенда втори в лигата. Жирона, техните съперници за второто място, спечелиха минимална победа срещу Реал Бетис, като Кристиан Стуани спечели в последната минута.

Каталунският клуб ще се раздели с мениджъра Шави в края на сезона . Бившият капитан на клуба изведе отбора си до титлата миналия мандат, но реши, че времето му на Камп Ноу изтече.

Въпреки предстоящите промени в залата обаче, Барса напредна до четвъртфиналите на Шампионската лига срещу Пари Сен Жермен. Мартинес започна първия мач от осминафиналната победа над Наполи, но беше на пейката за победата на реванша, резултат, приветстван от капитана Серхи Роберто.

Каква беше реакцията ви на клипа на Иниго Мартинес ? Кажете мнението си в секцията за коментари

„Невероятна вечер, изминаха четири години от това да бъдем там, където този клуб трябва да бъде“, каза Серхи Роберто. Много съм щастлив. Нека се насладим на този момент. Феновете бяха с за нас и това е много важно.

"Камп Ноу е много различен, но имаме нужда от тази атмосфера във всеки мач. Благодаря на феновете. Започнахме добре и в крайна сметка добър резултат и много щастливи. Мисля, че в Неапол вече направихме страхотно първо полувреме. Трябваше да завършим с голове като днес. Нормално е отбор като Наполи да може да ти отбележи.

"Можех да вкарам, но играта мина идеално. Видях, че Робърт [Левандовски] беше сам на дузпата и се радвам да му помогна.”

и получавайте ежедневната си доза съдържание на Mirror Football. Ние също така предлагаме на нашите членове на общността специални оферти, промоции и реклами от нас и нашите партньори. Ако не харесвате нашата общност, можете да проверите по всяко време. Ако сте любопитни, можете да прочетете нашия