Звездата на Байерн Мюнхен Лерой Сане е бутнат в ЛИЦЕТО от шефа на Унион Берлин Ненад Биелица в момент на лудост, докато шокиращият сблъсък в Бундеслигата предизвиква масово сбиване
Daily Mail | 2024-01-24 | 01:05:05

След това, в момент на лудост старши треньорът на Юнион Берлин необяснимо бутна Сане два пъти в лицето, предизвиквайки сбиване край терена между двете пейки.

Ерик Дайър, който направи своя дебют в Байерн от резервната скамейка през второто полувреме, беше видян да се опитва да запази мира, докато и двете групи играчи се опитваха да разбият Сане и Белица.

Звездата на Байерн Мюнхен Лерой Сане е блъснат в лицето от шефа на Унион Берлин Ненад Белица (вляво)

Босът на Унион Берлин загуби хладнокръвие докато се изправяше към Сане, преди да го бутне в лицето

Вашият браузър не поддържа iframes.

Получилото се меле не даде друга възможност на рефера Франк Виленборг освен да изгони хърватския мениджър за насилствено поведение, докато Сане получи жълто за ролята си в инцидента.

52-годишният играч продължи да спори за аргумента си, докато се изкачваше до трибуните и изглеждаше, че нападна няколко привърженици на Байерн, преди да бъде успокоен .

Говорейки след мача, Белица каза, че разбира защо е бил изгонен и поведението му „не може да бъде толерирано“, но отказа да се извини на Сане. >

'Аз съм в моята зона и искам да му дам топката. Той ме бутна. Тогава, разбира се, реагирах“, каза той.

Попитан дали ще се извини, той добави: „Само на моя екип. Не го толерира. Не със Сане. Идва към мен, за да ме провокира. Разбира се, че не реагирам така, както трябва като треньор. Няма какво да се добави.“

Босът на Байерн Томас Тухел предложи дипломатически отговор след инцидента.

„Не е добре“, каза той. „Трудно е да го защитавам. Но не искам да казвам нищо по въпроса. Не е нужно да наливам масло в огъня.“

Сейн и Белица се изравниха, след като крилото на Байерн се опита да върне топката за вкарване

След това Белица продължи да блъска номер 10 на Байерн два пъти в лицето в момент на лудост

Реферът Франк Виленборг показва на хърватския мениджър червения картон за насилствено поведение

p>

Байерн успя да види победата, печелейки срещата в Бундеслигата с 1-0 благодарение на попадението на Рафаел Герейро през второто полувреме.

Това видя отбора на Томас Тухел да се възстанови от домакинското поражение миналата седмица от Вердер Бремен и намали разликата до върха до четири точки.

Мачът беше отложен през декември поради обилен снеговалеж в Мюнхен по това време.

Байерн имаше желание да се реваншира за поражението с 1-0 в неделя и гостите трябваше да поемат интензивен ранен натиск.

Попадението на Рафаел Герейро през второто полувреме беше единственият гол в мача, като Байерн спечели с 1-0

Вратарят на Юниън Фредерик Роноу успя да спре удара с глава на Матийс де Лигт и ретур на Дайот Упамекано в седмата минута, преди да отбие нисък удар на Кингсли Коман малко по-късно.

Коман отново беше близо до това да изведе Байерн напред в 23-та, но опитът му мина малко встрани от гредата, като Байерн владееше близо 80 процента през първото полувреме.

След това Герейро наруши безизходицата секунди след подновяването на играта, пробивайки рикошета, след като ударът на Хари Кейн се отби от гредата и попадна в пътя на португалеца.

Байерн се изкачва до 44 точки на второ място, а Леверкузен води в надпреварата за титлата с 48.