Байер Неверлусен Новини

От „Неверкузен“ до „Неверлусен“: Шаби Алонсо приветства „изключителния“ непобеден сезон на Байер Леверкузен
CNN News
2024-05-19 | 13:02:05

Байер Леверкузен завърши най-доминиращия сезон в Бундеслигата в историята с победа с 2-1 над Аугсберг в събота, като стана първият шампион, вдигнал трофея без поражение ...

Байер Неверлусен! Отборът на Шаби Алонсо счупи европейски рекорд за най-дълга серия без загуба, след като отбеляза изравнителен гол в 97-ата минута срещу Рома, за да стигне до финала на Лига Европа срещу Аталанта и да направи 49 ИЧА без загуба
Daily Mail
2024-05-10 | 02:03:19

97-ия- на Йосип Станишич минута изравняване срещу Рома означава, че Байер Леверкузен постави нов европейски рекорд от 49 мача без загуба Отборът на Шаби Алонсо победи ...