Звездата на Фейенорд се присъединява към феновете на Ливърпул като гост при равенството 2-2 срещу Уест Хям, като мениджърът на универсалния защитник Арне Слот ще наследи Юрген Клоп
Daily Mail | 2024-04-28 | 02:32:49

Междувременно надеждата за титлата на Ливърпул получи още един удар, след като бяха държани наравно 2-2 от Чуковете на Дейвид Мойс в събота.

И универсалният защитник на Feyenoord Lutsharel Geertruida присъстваше, както се вижда в публикацията му в Snapchat.

Защитникът на Фейенорд Лутшарел Геертруида присъстваше, както се вижда в неговия Snapchat

23-годишният футболист беше в гостуващия край сред Ливърпул привържениците в събота следобед

Ливърпул се споразумяха за компенсационен пакет за Ане Слот да наследи Юрген Клоп

Играй нататък Ябълка Spotify

23-годишният футболист беше разположен в крайния край сред привържениците на Ливърпул, които щяха да останат разочаровани от представянето на своя отбор.

Гертруида е играл 44 пъти във всички състезания този сезон за Фейенорд, който е втори в Ередивизи.

Той вкара седем гола и направи четири асистенции, като спечели още една повиквателна за отбора на Холандия миналия месец.

Ливърпул изостана от Уест Хям чрез удар с глава на Джарод Боуен при удара на полувремето, преди Анди Робъртсън да изравни резултата три минути след почивката.

Момчетата на Клоп обърнаха мача с глава благодарение на автогол на Ареола, но Михаил Антонио гарантира, че плячката е споделена с глава след 77 минути направи значителна пробив в офертата на червените за титлата.

Ливърпул остава трети в таблицата и зад лидерите Арсенал и Манчестър Сити преди мачовете им в неделя.