Бен Уайт, обвинен в „жалка измама“ срещу бившия клуб Брайтън... като клип на защитник на Арсенал, падащ на земята след лек тласък от Первис Еступинан, става вирусен
Daily Mail | 2024-04-07 | 11:21:48

Кадри в социалните медии показаха 26-годишния побутване Estupinian, докато тичаше покрай него.

И когато еквадорският ляв бек отвърна с натискане, Уайт се строполи на тревата и се хвана за гърлото.

Защитникът на Арсенал Бен Уайт беше нападнат за „жалко“ гмуркане срещу бившия клуб Брайтън

Уайт удари тестето, след като удари топката с Еступинан през второто полувреме в събота

Вашият браузър не поддържа iframes.

Феновете разкритикуваха Уайт в социалните медии.

Един фен каза: „Бен Уайт пада на земята имитирайки някакъв вид нападение. Всички го виждаме. Защо VAR не може да направи нещо полезно и да изгони играчите за такъв вид жалка измама?“

Вторият се заяде: „Наистина се надявам Бен Уайт да е добре и се възстановява бързо.“

И трети фен добави: „Не можем да оставим тези плачливи бебета като Бен Уайт и Зинченко да са победители във Висшата лига, просто не може да бъде позволено да се случи.

Арсенал си върна първото място във Висшата лига, след като голове на Букайо Сака, Кай Хаверц и Леандро Тросард осигуриха огромен успех с 3-0, което попречи на стремежа на Брайтън към Европа .

Мъжете на Микел Артета пристигнаха на Amex Stadium, след като паднаха на трето място в таблицата след победата на Манчестър Сити с 4-2 над Кристъл Палас в съботния обяд- изкл.

Отново годният голмайстор Сака насочи топчиите на път да се върнат на върха, като реализира спорна дузпа от първото полувреме, преди резервата Тросар да подпечата победата над бившия му клуб след навлизане от Хаверц.

Гостите от северен Лондон бяха достойни победители на южния бряг и са с точка пред Ливърпул, който играят предния си мач срещу Манчестър Юнайтед в неделя, а Сити, когато вниманието се насочи към четвъртфиналния мач от Шампионската лига с Байерн Мюнхен

Източник: dailymail.co.uk