Джейми Карагър ПЪТИ на тържествата на Мартин Одегард, докато капитанът на Арсенал заема камера... преди легендата на Ливърпул да се пошегува с Пиърс Морган
Daily Mail | 2024-02-05 | 02:30:35

Както беше показан кадрът , бившият играч на Арсенал Гаел Клиши разкри: „Спомням си, че ме снимаха, но не правех снимки. Лека нощ е.“

Карагър се намеси, раздразнен: „Просто слезте в тунела. Спечелихте мач, три точки, бяхте брилянтен. Обратно в надпреварата за титлата, слезте в тунела. Говоря сериозно, честно.

Мартин Одегард отпразнува победата на Арсенал с 3-1 над Ливърпул в неделя, като направи снимки

Капитанът отпразнува с клубен фотограф, но Джейми Карагър не беше впечатлен

Карагър смята, че Одегаард трябва да „слезе в тунела“ след победата, а не да прави снимки

Вашият браузър не поддържа iframes.

По-късно в неделя вечерта бившият ас на Ливърпул публикува видеозаписа на инцидента на своята X (бивша Twitter) страница с надпис: „Непременно се наслаждавайте, но му се наслаждавайте, като бъдете дисциплинирани!'

Пиърс Морган също сподели видеото със смеещо се със сълзи емотиконче, пишейки: „Успокой се, успокой се, @Carra23 - ние те намазахме и ще се наслаждаваме на всяка секунда.

Карагър отговори на шега: „Почти излязох от студиото!“

Морган отговори с квартет смеещи се плачещи емотикони, добавяйки: „болката ви само добавя към радостта“.

След това бившият защитник на Ливърпул публикува фразата „#NewProfilePic“ и я промени на снимка на Одегаард, държащ камерата след победата с 3-1.

Инцидентът доведе до някои шеги в социалните медии между Карагър и фен на Арсенал Пиърс Морган

Карагър отговори, като направи снимката на профила си в X изображение на Одегаард с камерата

Сака изведе домакините напред в първите 15 минути на "Емирейтс", но Ливърпул имаше късмета да изравни преди полувремето благодарение на автогол на Габриел.

Грешка в комуникацията в защитата на Ливърпул позволи на Габриел Мартинели да върне Арсенал напред в 67-ата минута, преди Тросар да подпечата победата в добавеното време с умно завършване.

Арсенал се завръща в игра в гостуването на Уест Хям в неделя, докато Ливърпул приема Бърнли предишния следобед.