Фен на Лийдс пада от най-високото ниво на Стамфорд Бридж, празнувайки началния си гол в двубоя за ФА Къп срещу Челси - докато медицинският персонал се втурва към сцената в гостуващия край
Daily Mail | 2024-02-29 | 03:32:05

Голът предизвика бурни празненства от феновете на гостите, присъстващи на мача, с хиляди привърженици на Лийдс, разположени в горния етаж на Shed End.

Но един фен в крайна сметка падна от най-горното ниво в групата фенове в долното ниво, включваща също хиляди привърженици на гости.

Имаше опасения за фен на Лийдс, който падна от най-високо ниво на гостуващия край на Стамфорд Бридж в сряда

Поддръжникът беше един от хилядите пътуващи фенове, които бяха оставени загрижени за здравето си

Феновете аплодираха, когато медицинският персонал се втурна към сцената, заедно с няколко стюарди и полицаи, които също присъстваха

Вашият браузър не поддържа iframes.

Медицинският персонал беше изпратен бързо на мястото на инцидента и откара привърженика в близката болница, след като го извади от земята.

Играта не беше спряна, но изображения показваха около дузина медицински персонал, стюарди и полиция около инцидента.

Можеха да се видят фенове наблюдавайки със загрижени погледи, преди мнозина да аплодират, когато човекът беше изваден от земята.

Сцените като цяло бяха хаотични, със строго съперничество между двете страни преди повече от 50 години.

Тържествата обаче бяха краткотрайни, като Николас Джаксън вкара изравнителен гол малко повече от седем минути по-късно, за да постигне домакините се върнаха на пистата.

Мачът беше първият за сините след загубата им на финала за Карабао Къп от Ливърпул в неделя и те първоначално показаха признаци на махмурлук, докато Джаксън изпревари Илън Меслие след 15 минути.

Фенът празнуваше гола на Матео Джоузеф само три минути след началото на мача срещу Челси

Предводител беше краткотраен обаче с Mykhailo Mudryk, който изведе Челси напред, след като Николас Джаксън изравни водят след 37 минути, когато Михайло Мудрик вкара гол за отбора на Маурисио Почетино.

Джозеф вкара отново, за да направи 2-2, но Конър Галахър вкара минути преди времето, за да изпрати тимът от Висшата лига в следващия кръг.