На кой канал е Реал Мадрид срещу Ман Сити? Подробности за началния мач, телевизия и предаване на живо
The Mirror | 2024-04-09 | 12:45:34

Четиринадесеткратният победител в Шампионската лига Реал Мадрид ще бъде домакин на настоящите европейски крале Манчестър Сити тази вечер в един от най-апетитните сблъсъци на тазгодишните четвъртфинали.

Мадрид ще бъде домакин на отбора на Пеп Гуардиола в първия мач от четвъртфиналите на Сантяго Бернабеу в повторение на миналогодишния полуфинал, в който Сити победи отбора на Карло Анчелоти с общ резултат 5-1. Сити постигна 1-1 в Мадрид, преди да смаже най-титулувания отбор в Европа с 4-0 на Етихад.

Представянето на сините в този мач не само предвещава пристигането на Сити на челната таблица в Европа, но и ги изстреля във финала на Шампионската лига, където победиха Интер с 1-0, за да вдигнат най-известния клубен футболен трофей в света . Големият въпрос този път е дали Сити може да повтори разрушителната работа от миналия сезон срещу отбор на Реал Мадрид, който в момента е начело в Ла Лига и който е подмладен от пристигането през лятото на Джуд Белингам.

И така, нека да разгледаме подробностите за това кога се провежда големият мач, началния час и как можете да се запишете за гледане.

Кога е Реал Мадрид срещу Манчестър Сити и в колко часа е началото?

Сити ще вземе Реал Мадрид тази вечер, вторник, 9 април, с начален час в Обединеното кралство, определен за 20:00.

По кой канал е?

Както при всички европейски мачове този сезон, първият и вторият четвъртфинален сблъсък между Мадрид и Сити ще бъдат предавани на живо по TNT Sports. Тази вечер мачът ще бъде предаван на живо по TNT Sports 2 и абонатите ще могат да гледат поток на живо чрез приложението Discovery+ или уебсайта на смарт телевизор, лаптоп или мобилен телефон.

Как можете да се регистрирате в TNT Sports?

Абонатите ще могат да гледат мача чрез поточно предаване на живо с приложението или уебсайта Discovery+. Можете да се регистрирате в TNT Sports за £30,99 на месец и можете да се откажете по всяко време.

За да се регистрирате в TNT Sports чрез Discovery+ и да гледате всички действия от Шампионска лига, Лига Европа и Лига на конференциите Европа тук.