Никълъс Джаксън беше отвлечен от персонала на Челси, докато напрежението кипи след унизителната загуба на Евертън
The Mirror | 2023-12-11 | 13:31:03

Ядосаният Николас Джаксън трябваше да бъде извлечен от треньорския щаб на Челси, тъй като темпераментът кипеше след загубата им с 2-0 срещу Евертън.

Сините се поддадоха на още една загуба срещу отбора на Шон Дайш, който спечели и трите точки на Гудисън Парк благодарение на головете през второто полувреме на Абдулай Дукур и резервата Луис Добин.

Но имаше драма след последния съдийски сигнал, когато Джаксън се забърка в яростен скандал. Evening Standard подчерта факта, че старши треньорът на Челси Маурисио Почетино дори е почувствал необходимостта да се намеси и се е опитал да отведе Джаксън в опит да разсее ситуацията.

Джаксън, който започна мача на резервната скамейка, но замени Армандо Броя в 67-ата минута, в крайна сметка беше поведен в тунела от един от асистентите на Почетино въпреки неговите протести.

Провалът на Джаксън след мача допринесе за един нещастен ден за Челси, който загуби капитана Рийс Джеймс и първия вратар Робърт Санчес заради контузия в течение на следобеда.

Челси вече загуби седем от своите 16 мача във Висшата лига под ръководството на Почетино и се изплъзна в долната половина на таблицата благодарение на победата на Фулъм с 5-0 над Уест Хем.

Почетино, който потвърди, че Джеймс е получил още една контузия на бедрото при поражението, оплака се от неспособността на Челси да се възползва максимално от шансовете си срещу Евертън, който сега има четири точки разлика между себе си и зоната на изпадащите.

Присъединете се към дебата! Какво мислите за представянето на Челси срещу Евертън? Уведомете ни тук.

Ръководителят на Челси каза за Мача на деня: „Футболът е за отбелязване на голове и ние не бяхме клинични пред вратата. Наистина, наистина съм разочарован. Не взехме точката, която заслужавахме. Мисля, че бяхме по-добри, но не получихме това, което искахме.

„Това беше мач за игра и за победа. Това е проблем, който трябва да проверим. Трябва да анализираме реалността. Трябва да поговорим и да се опитаме да се подобрим на следващия трансферен пазар."

Челси спечели само един от последните си пет мача в лигата, но им предстоят серия от мачове. Следващите им четири мача са всички срещу отбори в долната половина на таблицата, включително преследвани от изпадане Шефилд Юнайтед и Лутън.

Сините също се изправят срещу Нюкасъл в четвъртфинала на Carabao Cup седмично във вторник, като се опитват да върнат сезона си на релси.

Присъединете се към новата ни WhatsApp общност! Кликнете, за да получите дневната си доза съдържание на Mirror Football. Ние също така предлагаме на нашите членове на общността специални оферти, промоции и реклами от нас и нашите партньори. Ако не харесвате нашата общност, можете да проверите по всяко време. Ако сте любопитни, можете да прочетете нашия