`Скандално. Ужасно. Ужасяващо`: Гари О`Нийл БЯСНА, докато Уулвс стават жертва на друго противоречиво решение на VAR с късен изравнителен гол срещу Уест Хям, който е изключен
Daily Mail | 2024-04-07 | 11:20:51

Въпреки това, Вълците шефът вярва, че призивът на рефера Тони Харингтън е бил грешен - и твърди, че е бил подкрепен от колегата му от Уест Хем Дейвид Мойс, както и от въпросния стрелец.

Говорейки пред Sky Sports след последния съдийски сигнал, О'Нийл каза: „Моето мнение, мнението на Дейвид Мойс, мнението на Фабиански е, че това е скандално решение . Ужасно. Ужасяващо. не го разбирам

Гари О'Нийл отхвърли призива да изключи късното изравняване на Уулвс при поражението с 2-1 от Уест Хем

Макс Килман отбеляза гол удар с глава в добавеното време, но изравнителният гол беше отменен поради възпрепятстване

Таванда Чирева от Уулвс бе оценен като засада и пречеше на вратаря

Вашият браузър не поддържа iframes.

„Честно казано, не мога да измисля обяснение. Едно от най-лошите решения, на които някога съм бил свидетел.“

Той се изправи срещу длъжностните лица при съдийския сигнал на края, но каза, че не е бил достатъчно спокоен след мача за да получим официална история, добавяйки: „Всяко обяснение не ни помага“.

О'Нийл обясни: „Единственият начин, по който той може да повлияе на вратаря, е ако повлияе на това как може да се движи, което не е, и ако той влияе на зрението си, което не е.

'Ако гледате страничния изглед, Фабиански може ясно да види топката над главата на Тауанда. Ужасно решение.“

Той каза, че играта им е била „отлична“ през първото полувреме, когато поведоха благодарение на дузпата на Пабло Сарабия в 33-та минута.

"Фантастично е за момчетата да направят това представяне с това, с което разполагаме", каза О'Нийл.

Въпреки това, той прие, че са имали затруднения, когато Уест Хям премина към игра човек на човек след почивката и удариха „два луди гола“, които допуснаха .

О'Нийл каза, че е "невероятно", че Уулвс губят след доминиращо представяне през първото полувреме

Той каза, че Дейвид от Уест Хям Мойс и Лукаш Фабиански също не са съгласни с решението

През декември феновете на Уулвс показаха банери против VAR по време на мача като гост на Арсенал

Той обобщи това, като отбеляза: „Как загубихме този футболен мач днес е невероятно. Наистина разочароващо.

Вълците, които в момента са 11-и в таблицата на Висшата лига след съботните мачове, пътуват до Нотингам Форест следващия уикенд, преди домакинския мач срещу Арсенал седем дни по-късно.

О'Нийл по-рано потърси обяснение за решенията, взети срещу Уулвс при равенството им 1-1 за ФА Къп срещу Брайтън, твърдейки, че двама играчи на пчелите трябва да имат беше изгонен по време на мача през януари.

През декември феновете на Уулвс показаха банери против VAR в Арсенал след твърденията на О'Нийл, че лошите решения на длъжностните лица струваха на неговата страна седем точки.