Блейни Спечели Новини

Действащият шампион на НАСКАР Райън Блейни спечели пол за състезанието от Купата на Бристол Мотор Спийдуей
AP News
2024-03-16 | 01:48:33

Райън Блейни спечели пол за неделното НАСКАР състезание на Бристол Мотор Спийдуей.Настоящият шампион от Купата покри Бетонна писта с дължина 0,533 мили в Бристол, Тенеси, ...

Даниел Суарес изпревари Блейни, Буш във вълнуващ 3-широк финал, за да спечели Купата от серията в Атланта
AP News
2024-02-26 | 02:32:34

ХАМПТЪН, Джорджия (AP) — Даниел Суарес изпревари Райън Блейни и Кайл Буш в 3-широк финал, за да спечели изпълнено с катастрофи състезание от серията NASCAR ...