Достигне Осминафиналите Новини

Южна Корея победи Саудитска Арабия с дузпи, за да достигне до осминафиналите на Купата на Азия
Aljazeera News
2024-01-30 | 23:11:02

Южна Корея победи Саудитска Арабия с 4-2 при изпълнение на дузпи, за да се класира за четвъртфиналите на Купата на Азия след вълнуващ мач от ...

Нюкасъл 1-2 Милан: Toon катастрофира ИЗВЪН Европа, след като водеше на Сейнт Джеймс Парк, като завръщането от италианците през второто полувреме вижда ПСЖ да достигне до осминафиналите на Шампионската лига, въпреки само равенството в Дортмунд
Daily Mail
2023-12-14 | 03:31:24

През голяма част от мача, докато Нюкасъл водеше Милан, изглеждаше, че отборът на Еди Хоу се насочва към осминафиналите на Шампионската лига заедно с европейски ...