Късна Игра Новини

Джейлън Уелс има късна игра от 4 точки, за да помогне на № 21 Вашингтон Стейт да победи № 4 Аризона със 77-74
AP News
2024-02-23 | 08:40:20

ТУСЪН, Аризона (AP) — Джейлън Уелс имаше игра от 4 точки в последната минута и вкара 27 точки, за да помогне на номер 21 Вашингтон ...

Kansas City Chiefs и San Francisco 49ers отиват в продължения! Super Bowl 2024 равен резултат 19-19 с Травис Келс, участващ в драматична късна игра - след като БЪТКАШЕ треньора си Анди Рийд, 65, през първото полувреме
Daily Mail
2024-02-12 | 05:30:22

Третата четвърт завърши с Канзас Сити, който по някакъв начин грабна преднината, но дотогава се усещаше, че всичко ще се обърка с Kelce, злодей в ...