Лацио Първия Новини

Хари Кейн вкарва два гола, за да помогне на Байерн Мюнхен да стигне до четвъртфиналите на Шампионската лига с победа с 3-0 над Лацио (общо 3-1) – и да запази надеждите си за трофей след поражението в първия мач
Daily Mail
2024-03-06 | 03:03:35

Вместо това Байерн показа доминацията, която им липсваше на вътрешния терен, като Мануел Нойер не беше необходимо да направи нито едно спасяване. Кейн вкара два ...

Байерн Мюнхен победен с 1-0 от Лацио в първия мач от осминафиналите на Шампионската лига, за да натрупа натиск върху Тухел
AP News
2024-02-14 | 00:08:48

РИМ (AP) — Четири дни след тежка загуба в Бундеслигата, Байерн Мюнхен отново не оправда очакванията при загуба с 1-0 от Лацио в първия мач ...