Псж Последният Новини

Последният домакински мач на Мбапе с ПСЖ завърши с поражение, докато той се сбогува с феновете
France 24 News
2024-05-12 | 23:42:19

Килиан Мбапе вкара гол при последното си домакинство като играч на Пари Сен Жермен в неделя, но френският шампион претърпя изненадващо поражение с 3-1 срещу ...

Борусия Дортмунд 1-0 ПСЖ: Последният танц на Килиан Мбапе в Париж се нуждае от още един спасителен акт, тъй като победителят на Никлас Фулкръг напуска гигантите от Бундеслигата на 90 минути от първия финал на Шампионската лига от 11 години
Daily Mail
2024-05-01 | 23:20:22

Сред момент на жизненост и просветление, Мбапе беше изгонен в сенките от домакинския победител в мача Никлас Фулкръг, да не говорим за играча на мача ...