Странната Игра Новини

Най-странната игра на футбола този сезон? Мачът от Серия А ще продължи само 18 минути тази вечер, след като беше прекратен, когато играч колабира - но мениджърите могат НАПЪЛНО да сменят отборите си!
Daily Mail
2024-04-25 | 15:11:35

24-те -годишният котдивоарец беше изнесен на носилка, след като падна по гръб на терена, като мачът в Удине по-късно беше прекратен при резултат 1-1.Ndicka беше ...

Яростното изказване на Шон Дайш относно „странната“ дузпа за игра с ръка, допусната срещу Евертън по време на загубата им от Манчестър Сити, тъй като бившият рефер Марк Клатенбърг признава, че законът трябва да бъде разгледан
Daily Mail
2023-12-28 | 03:21:49

Хулиан Алварес се класира от мястото, преди Бернардо Силва да добави трети, за да премести отбора на Пеп Гуардиола в челната четворка. Въпреки това Dyche ...