Тотнъм Играчи Новини

Астън Вила 0-4 Тотнъм: 10-те играчи на Унай Емери губят контрол върху челната четворка, тъй като головете на Джеймс Мадисън, Бренан Джонсън, Сон Хюн-мин и Тимо Вернер насочват Спърс към категорична победа
Daily Mail
2024-03-10 | 19:02:50

Джеймс Мадисън изстреля Спърс в преднина, а Бренан Джонсън направи 2-0 в рамките на три минути, наказвайки объркване в защита с участието на Езри Конса ...

Манчестър Сити беше глобен със £120 000, след като играчи наобиколиха съдията срещу Тотнъм
Breaking News
2023-12-18 | 23:48:48

Манчестър Сити беше глобен със £120 000 (€138 000), след като играчите им наобиколиха съдията Саймън Хупър в 94-ата минута на равенството 3-3 с Тотнъм ...