Уисконсин Индиана Новини

Феновете бяха принудени да евакуират мача Уисконсин-Индиана след задействане на пожарната аларма
New York Post
2024-02-28 | 04:00:25

Феновете евакуираха залата за събрания във вторник вечерта, след като пожарната аларма се включи по време на баскетболния мач Уисконсин-Индиана. Мачът беше прекъснат при равенство ...

Успехът на Макс Клесмит през второто полувреме помогна на Уисконсин номер 11 да победи Индиана с 91-79
AP News
2024-01-20 | 06:24:19

МАДИСЪН, Уисконсин (AP) — Макс Клесмит отбеляза 20 последователни точки в Уисконсин по време на отсечка от малко над 4 1/2 през второто полувреме минути, ...