Хет Трик Новини

Челси 2-4 Уулвс: Матеус Куня отбелязва ХЕТ-ТРИК, докато гостите се бунтуват на Стамфорд Бридж, докато натискът върху обстрелвания шеф на сините Маурисио Почетино нараства след нова загуба
Daily Mail
2024-02-05 | 02:31:36

Наистина, това беше побой, който сериозно ще засили въпросите около бъдещето на Маурисио Почетино - факт е, че те не изглеждат по-добре с него, отколкото ...

Реал Мадрид 4-1 Барселона: Винисиус-младши отбелязва ХЕТ-ТРИК в първото полувреме, докато отборът на Карло Анчелоти разбива ожесточени съперници в Класико от Саудитска Арабия, за да осигури първи трофей за Джуд Белингам и да натрупа натиск върху Шави
Daily Mail
2024-01-15 | 03:53:07

На Белингам му трябваха само седем минути, за да остави своя отпечатък в мача. Това беше неговият разделящ пас в защита, който изпрати Винисиус чист.Английският ...