Джейми Карагър отвръща на удара на Кайл Уокър, след като защитник на Ман Сити похвали решението на Майкъл Оливър да НЕ отсъди дузпа в последната минута на Ливърпул - преди да изтрие своя туит
Daily Mail | 2024-03-12 | 03:43:49

Но Карагър твърди, че интервюто е опит да се преформулира ситуацията и обвини защитника на Сити, че участва в „игри на ума“.

Джейми Карагър отвърна на твърденията на Кайл Уокър в скорошното му интервю след мача

Кайл Уокър похвали решението на Майкъл Оливър да не награди Ливърпул с дузпа в последната минута в сблъсъка си с Манчестър Сити

Червените не получиха дузпа за висок удар на Джереми Доку срещу Алексис Мак Алистър

Вашият браузър не поддържа iframes.

"Не мислех, че решението за наказание е огромна грешка на длъжностното лице", написа той в X, бивш Twitter. „Но това интервю е странно!

'Пресаташето на Манчестър Сити се опитва да промени разказа, че са имали късмет с решението!!! Мисловни игри.'

Оттогава Карагър изтри туита и се разбира, че впоследствие е бил уведомен, че Уокър е уредил интервюто преди мача.

Противоречивото решение дойде в края на вълнуващо равенство между две страни в тежка категория, които се борят за титлата във Висшата лига.

Джейми Карагър отговори на скорошните коментари на Кайл Уокър относно спорното решение

Сити поведе през първото полувреме от добре изпълнен ъглов удар, завършен от Джон Стоунс, преди Мак Алистър да отвърне след почивката от дузпа.

Резултатът запази разликата от една точка между страните, въпреки че Арсенал остана на върха след победата си с 2-1 над Брентфорд в събота.

Артилеристите пътуват до  Etihad в следващия си мач от лигата след международната пауза по-късно този месец.