Джулия Фокс дебютира с нови златни кичури, докато носи бикини с блуза и кожено палто на мача на Knicks-Thunder в Ню Йорк
Daily Mail | 2024-04-01 | 09:30:21

34-годишната Джулия Фокс направи смело модно изявление, когато дебютира с новите си златни кичури докато облечен в див и разкриващ бял ансамбъл за мача Knicks-Thunder в Ню Йорк подходящо долнище в стил бикини с цип.

Понякога тя се покриваше с пухкаво бяло яке, което често падаше по раменете й, когато се разхождаше из арена.

Тя носеше прозрачни бели чорапи, докато носеше прозрачна чанта.

Фокс избра да отиде с тежък черен грим около очите си, заедно с малко бяло, добавено около горната част на клепачите й.

В съответствие с бялата тема, тя също носеше бяла шапка, която беше закачена в задната част на главата й.

Фокс трябваше да се наслади на мястото си край корта със своя стилист Бриана Андалоре , както и актьорът-режисьор Пол Уесли и Натали Кукенбург, които за първи път бяха свързани заедно през ноември 2022 г.

По време на почивката в играта Фокс вървеше за да излизате с Knicks City Dancers, които са акробатичните мажоретки на отбора.

Моделът и актрисата привлече вниманието от моментите, в които влезе в Медисън Скуеър Гардън, известна още като най-известната арена в света

Заедно с новите си златни коси, родената в Милано, Италия, също изуми с изрязаното си горнище с бели шарки и подходящо долнище в стил бикини с цип, за които тя съчета с пухкаво бяло въже, шапка и сребърни обувки

Фокс седеше до стилистката си Бриана Андалоре, както и актьора и режисьор Пол Уесли и неговата жена Натали Кукенбург

Камерите сякаш винаги намираха г-жа Фокс по време на мача

Мачът се свеждаше до нуля, но в крайна сметка Оклахома Тъндър измъкна тънката победа със 113-112, зад 33-те точки на Джалън Уилямс , 4 борби и 8 асистенции.

Що се отнася до отбора домакин Никс, звездният им гард Джейлън Брънсън ги поведе в резултата с 30 точки и 7 асистенции.

С тяхната малка победа Thunder вече имат рекорд от 53 победи и 22 загуби, което ги поставя на върха в Западната конференция, с половин мач преднина Денвър.

Никс ​​вече имат 44 победи и 30 загуби, което ги нарежда на четвърта обща позиция в класирането на Източната конференция.

Звездата от Uncut Gems изглеждаше прикована от цялото високомерно действие на корта

По време на почивката в играта, Фокс отиде да се мотае с Knicks City Dancers, които са акробатичните мажоретки на отбора

Фокс периодично проверяваше телефона си за съобщения като почти всеки друг  фен на трибуните

В крайна сметка Джейлън Уилямс поведе Оклахома с 33 точки, 4 борби и 8 асистенции по пътя към тънката победа на Тъндър със 113-112

Нейната вечер гледането на баскетбол дойде три дни, след като тя направи смела демонстрация на шоу за награди в индустрията за възрастни в Лос Анджелис в четвъртък

Нейното нощно гледане на баскетбол дойде три дни след като тя изложи дръзка демонстрация на шоу за награди в индустрията за възрастни в Лос Анджелис в четвъртък.

На 6-ите годишни награди на Pornhub тя направи смело изявление с високо разделена рокля, разкриваща единия й гол крак.

Появата последва пускането на тийзъра за новото й шоу OMG Fashun.

В него Джулия парадира с асортимент от диви ансамбли, изработени от състезатели, натоварени с предизвикателството да превърнат „боклука в съкровище“.

„Проектирате за върховната муза, Джулия Фокс“, обяснява в клипа ко-домакинът на шоуто, Ло Роуч, като по-късно добавя: „Боклукът на един човек е съкровището на Джулия Фокс .'