Хари Кейн се наслаждава на „невероятната победа“ над Арсенал – съперник на бившия му клуб Тотнъм – и разкрива какво каза Байерн Мюнхен на полувремето, за да вдъхнови доминиращо представяне в Шампионската лига
Daily Mail | 2024-04-18 | 10:05:04

'[Това беше] невероятна победа. Беше труден сезон за нас“, каза Кейн пред TNT Sports.

„Понякога трябваше да се борим и да го смелим. Знаехме, че можем да направим разликата с нашите фенове у дома.

Хари Кейн приветства „невероятната победа“ на Байерн Мюнхен над Арсенал, съперник на стария му клуб Спърс

Голът на Джошуа Кимих беше достатъчен за запечата победа с 1-0 (3-2 agg) за немските гиганти

Вашият браузър не поддържа iframes.

„Беше труден мач, напрегнат мач. Беше страхотен гол от Джош [Кимич]. Да стигнем до полуфиналите е страхотно постижение за нас и можем да му се радваме.

"Мисля, че в този тип игри първото полувреме винаги е малко хитро. На полувремето казахме, че искаме да вдигнем темпото, да бъдем агресивни. Имахме няколко извън публикацията и можехме да улесним себе си, но тези игри винаги са трудни и просто трябва да преминете през тях.

'The очакванията тук са да се опитаме да спечелим Шампионската лига.

„Спечелихме лигата 11 поредни години, така че може би ни липсваше малко темпо [тъй като не я спечелихме тази година]. Това не може да стане. Сега трябва да се насладим на Шампионската лига и да се опитаме да се подготвим за събота.“

Шампионската лига представлява последния шанс на Кейн за трофей в първия му сезон в Байерн Мюнхен.

Байер Леверкузен спечели Бундеслигата, за да прекъсне 11-годишната хватка на Байерн в конкуренцията.

Байерн също бяха изхвърлени от DFB-Pokal от третото ниво Саарбрюкен.

Те ще се изправят срещу гиганта Реал Мадрид в полуфиналите на Шампионската лига.