Хю Джакман споделя анимираната реакция на Райън Рейнолдс към победата на ФА Къп от Рексам
The Mirror | 2024-01-07 | 22:37:33

Хю Джакман сподели снимка в Instagram, показваща радостната реакция на Райън Рейнолдс към победата на Рексъм от ФА Къп.

Рексам си осигури Победа с 1-0 над Шрусбъри Таун в третия кръг на надпреварата в неделя, благодарение на гола на Томас О'Конър в 72-ата минута.

Четвъртият кръг на ФА Къп е насрочен за по-късно този месец, с жребия в понеделник вечер преди мача между Уигън Атлетик и Манчестър Юнайтед. Рексам ще се надява да повтори успеха от миналия сезон, който беше представен в документалния филм „Добре дошли в Рексам“.

ЧЕТЕТЕ ОЩЕ: Бившата звезда на Ман Юнайтед отхвърли подхода на Лионел Меси, за да се присъедини към Интер Маями

След мача Джакман публикува снимка на Рейнолдс, празнуващ победата на Рексам. Надписът гласеше: "ГОЛЯМ!! КРЪГ 4" и той тагна Рейнолдс, Блейк Лайвли и съсобственика на Wrexham Роб МакЕлхени.

Преди началото на играта Рейнолдс сподели снимка в Twitter на него и Джакман готов да гледа мача. Рейнолдс, който е съсобственик на уелския клуб заедно с МакЕлхени от февруари 2021 г., написа в Туитър: „Гледайки @Wrexham_AFC в @EmiratesFACup с Prisoner 24601.“ Коментарът „Затворник 24601“ се отнася до героя на Джакман Жан Валжан във филма „Клетниците“.

МакЕлхени също беше във възторг от победата на Рексам. Клубът сподели видеоклип в X, известен преди като Twitter, показващ щастливи пътуващи фенове на Рексам, които празнуват гола на О'Конър.

„Справедливо е да се каже, че феновете на @Wrexham_AFC се радваха на този гол“, отбеляза сметката на Wrexham. МакЕлхени отговори, като каза: „Трябваше да видите хола ми.“

Червените дракони се изправиха срещу запомнящо се равенство срещу Шефилд Юнайтед миналата година в четвъртия кръг на ФА Къп. Те си осигуриха преиграване на Racecourse Ground, но в крайна сметка загубиха на Bramall Lane.

Босът на Wrexham Фил Паркинсън не скри щастието си от представянето на отбора си. Шрусбъри в момента е 15-ти в Лига 1, докато Рексам е с 12 места по-надолу в класацията на лигата, намирайки се на трето място в Лига 2.

Щракнете, за да следвате Mirror US в Google News, за да сте в крак с всички последни новини, спортни и развлекателни истории.

„(Беше) много приятно“, каза Паркинсън пред Talksport. „Те са утвърдена страна от Лига 1, те са там от осем години. Първото полувреме те натиснаха високо и ние изложихме топката на риск няколко пъти и сами си създадохме проблеми.

„Но си помислих, че прераснахме в мача и след като тяхната енергия излезе от пресата им, ние получихме добър контрол в мача, вкарахме гола, потърсихме втория.

„Едва в последните минути те имаха няколко полу-шанса, но вероятно си заслужихме този поглед днес с начина на представяне.“

* Използван е AI инструмент за добавяне на допълнителен слой към процеса на редактиране на тази история. Можете да докладвате за всякакви грешки на [email protected]