Ноел Галахър отказва глътка от флакона на друг фен на Манчестър Сити в края на Фулъм като гост
Снимка: mirror.co.uk
The Mirror | 2024-05-11 | 15:36:18

Ноел Галахър явно не беше в настроение за цигари и алкохол, тъй като се наслаждаваше да гледа Манчестър Сити от гостуващия край на Фулъм.

56-годишният Галахър направи краткото пътуване от дома си в Лондон, за да види отбора на Пеп Гуардиола в действие в ранния начален мач в събота. Бившият рокер на Oasis и неговите привърженици на Сити бяха почерпени рано благодарение на Йоско Гвардиол, тъй като хърватският защитник завърши превъзходен атакуващ ход, за да изведе действащите шампиони от Висшата лига с 1-0.

Това не беше Малко след откриването на Гвардиол в 13-ата минута, камерите на TNT Sports забелязаха Галахър в зоната за гости, припичащ се на слънце. Докато камерата остана върху музикалната икона за няколко секунди, фен на Сити от два реда над Галахър беше видян да привлече вниманието му и да му предложи глътка от нещо, което изглеждаше като хидромасаж.

The 'Don Певецът на 't Look Back In Anger' обаче отказа, насочвайки вниманието си към сблъсъка във Висшата лига. След това Галахър беше видян да подскача от радост, когато Фил Фодън направи 2-0 през второто полувреме.

56-годишният играч напоследък беше талисман за късмет за Гуардиола и сие, след като беше на Сити Граунд, когато победиха Нотингам Форест с 2-0 миналия месец и присъстваше на победата с 5-1 миналата събота у дома Вълците.

Защитникът Гвардиол се записа в голмайстора в Нотингам и продължи глобата си от срещу Фулъм. 22-годишният играч, който подписа от РБ Лайпциг за £77 милиона миналото лято, се превърна в редовен ляв бек, въпреки че се чувства по-удобно в центъра.

Коментаторът на TNT Sports Али Маккойст похвали играта на Сити начален гол, казвайки: „Това е превъзходен гол и не съм го загубил! Първата част от играта с Фил Фодън.

„Йоско Гвардиол дава и тръгва и Иса Диоп губи равновесие, не може да се обърне достатъчно бързо. Гвардиол докосва, за да отвори вратата и след това е небрежен завършек."

Ваш ред! Ще спечели ли Манчестър Сити титлата във Висшата лига? Кажете ни вашата прогноза в секцията за коментари

Гуардиола е голям фен на Гвардиол, който отбеляза първия си гол за Сити и регистрира асистенция при победата им с 5-1 над Лутън през април. p>

„Йоско с десния крак е невероятен, той се чувства по-уверен с десния крак – когато атакува навътре, той е заплаха. Сега той е много по-добър играч и не губи топки, в началото губеше топки. Невероятни момчета [Гвардиол и другия хърватин Матео Ковачич]. Всеки има разрешение да бележи и това е толкова важно."

и получавайте ежедневната си доза съдържание на Mirror Football. Ние също така предлагаме на членовете на нашата общност специални оферти, промоции и реклами от нас и нашите партньори. Ако вие не харесвате нашата общност, можете да проверите по всяко време. Ако сте любопитни, можете да прочетете нашия

Източник: mirror.co.uk