ОЦЕНКИ НА ИГРАЧИТЕ: Коул Палмър отбелязва драматична късна победа за Челси, след като Алехандро Гарначо и Антони вдъхновиха завръщането на Юнайтед... но една звезда на сините оценява само ТРИ от 10
Daily Mail | 2024-04-05 | 02:03:10

Въпреки че беше възпрепятстван от контузия, Ман Юнайтед се вкопчи през второто полувреме и си помисли, че е спечелил победата след секунда от Гарначо - докато на Палмър му отнеха само 82 секунди, за да вкара дузпа, а след това и последният от победителите.

Тук Kieran Gill управлява играчите на терена и от двете страни в една обещаваща вечер за отбора на Erik ten Hag.

Хеттрикът на Коул Палмър осигури на Челси последен въздишен изкупление дълбоко в добавеното време

82-секундна демонстрация на бившия нападател на Манчестър Сити предизвика ликуване

Маурисио Почетино наблюдава как неговият отбор преминава от тежка загуба към записването на историческа победа

Вашият браузър не поддържа iframes.

ЧЕЛСИ (4-2-3-1)

Джордже Петрович 5

Безпомощен за първите два гола, които допусна, тъй като защитата на Челси не успя да защити своята защита от него, но е трудно да не си помисля, че можеше да бъде по-смел да спре удара с глава на Гарначо.

Malo Gusto 6

Спринтът му напред по дясната страна беше ключов за гола на Челси след четири минути, когато центрирането му си проправи път към Галахър, но в защита никой не впечатли тук.

Аксел Дисази 5

Обича празнуването, когато направи нещо добро в защита, въпреки че е склонен към странните моменти на лудост като този на Челси задната линия имаше още един лош ден в офиса.

Benoit Badiashile 4.5

The виновникът, който загуби притежанието на топката, когато Юнайтед нахлу в полето, за да вкара третия си гол и да направи 3-2, след като се опита и не успя да овладее една топка. Никъде не е достатъчно добър.

Джорде Петрович не получи голяма помощ от своите защитници, но можеше да бъде по-смела фигура

Беноа Бадиашиле имаше невпечатляващо представяне и беше виновен в лицето на третия играч на Юнайтед

Моисес Кайседо имаше нощ за забравяне и ще благодари на съотборниците си, че му спестиха червените

Марк Кукурела 6

Страхотен блок за отказ на Фернандес и добра работа при спечелването на дузпата след неговата -двама с Мудрик видяха Антоний да го сваля отзад, колкото и меко да беше.

Moises Caicedo 3

Абсолютен подарък за връщане на гостите обратно в този мач – безцелен пас, оставящ Гарначо само с Петрович, който да победи, за да направи 2-1. Колкото и скъпо да даде тласък на завръщането.

Enzo Fernandez 6.5

След игра в който до голяма степен се бореше да доминира в халфовата линия, Фернандес се компенсира в добавеното време с бързо изпълнен корнер, за да може Палмър да грабне победителя.

Коул Палмър 8.5

Изпрати Онана по грешния начин, за да направи седем отбелязани дузпи от седем за сезона и след това направи осем от осем в добавеното време, преди този победител да предизвика скандал на Стамфорд Бридж.

Конър Галахър откри резултата след само четири минути, но Челси беше близо до това да пропилее преднината си

Хеттрикът на Палмър започна с неговия ранен дузпа, тъй като Челси удвои резултата в началото

Конър Галахър 7

Капитан на отбора отново той направи добър завършек, за да отбележи, преди да уцели гредата в добавеното време на първото полувреме. Има нужда от този нов договор. Никога не спира да работи.

Mykhailo Mudryk 6

Увереността преминава през Mudryk винаги от удара му за Украйна ги изпрати на Евро 2024. Започна пред Стърлинг и размени едно-две с Кукурела, за да спечели дузпата.

Никълъс Джаксън 6

Ужилването на дланите на Онана беше толкова близо до гол, но той имаше място на първия ред, за да стане свидетел на забележителен мач, дори и да не беше толкова участва, както би искал.

Николас Джаксън показа нова прическа за случая - която сега може да обмисли да направи постоянна

Маурисио Почетино 6

Челси има ужасно Навикът да правят бъркотия, когато изглежда, че е ясно, това беше капитулация от печеливша позиция, благодарение на късната героичност на Палмър. font mol-style-subhead">МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (4-2-3-1)

Андре Онана 5

Сравнително безпомощен за първите два гола на Челси и трябваше да издържи бараж към края, след като Палмър го зашемети два пъти в добавеното време.

Диого Далот 4

Имаше моменти, когато Палмър правеше на глупак Далот , но именно неговото центриране намери Фернандеш да направи 2-2. След това, при смъртта, той фаулира Мадуеке, за да даде на Челси тази дузпа за 3-3.

Рафаел Варан 6

Отклонението случайно помогна на Челси да поведе, когато топката падна любезно към Галахър, преди да бъде заменен на полувремето с Евънс, който след това самият беше заменен.

Алехандро Гарначо осигури два от трите гола на Манчестър Юнайтед на Стамфорд Бридж

Късното изпълнение на втора дузпа от Диого Далот предизвика невероятната борба на Челси - и смъртта на Юнайтед

Хари Магуайър 6

Защитата на Юнайтед беше навсякъде през първото полувреме и Магуайър никога не се срамуваше да показва гнева си към съотборниците си, преди те да се съберат. До онзи луд край в добавеното време.

Aaron Wan-Bissaka 6.5

Натоварен със задачата да върже Mudryk, той беше направен да работиш. Представи се добре отляво на задната четворка на Юнайтед, докато се опитваше да се справи с тази заплаха, като същевременно добави своята.

Касемиро 6

В приемащата страна на странното предизвикателство на Галахър и беше разочарован да не влезе в протокола от удар с глава, който трябваше да зарови.

Kobbie Mainoo 7

Подари топката евтино в секундите преди откриването на Челси, но скоро се отърси от това раздразнение към себе си, за да впечатлява срещу полузащита за няколко милиона паунда.

Антоний 7.5

Почистена Cucurella до отсъди дузпа, колкото и груба да изглеждаше на втори поглед, но най-впечатляващият му принос беше това центриране с външната част на обувката за гола на Гарначо.

Антъни компенсира грешната игра през първото полувреме, когато преобърна Марк Кукурела за първата дузпа на Челси

Бразилският национал изглеждаше опустошен на терена след последния съдийски сигнал на Джаред Гилет

Капитанът Бруно Фернандес също вкара, но гостите не успяха да спечелят победата на пътя

Бруно Фернандес 6.5

Избухна няколко от характерните си стонове, докато Челси водеше с 2-0, но ударът му с глава направи 2-2, когато Юнайтед се върна в този мач, а след това и още.

Алехандро Гарначо 8

Не направи грешка, като вкара гол един на един, след като прие подаръка на Кайседо и след това смело като се увери, че той стигна до топката с глава, за да направи 3-2.

Rasmus Hojlund 6

Беше умно, като остави центрирането на Далот, защото знаеше, че Фернандес е зад него, чакайки да се прибере. Една от по-спокойните му вечери за Юнайтед.

ЗАМЕНИ

Джони Еванс 46 (за Магуайър) – 6

Маркъс Рашфорд 66 (за Хойлунд) – 6

Уили Kambwala (за Evans) – 6

Scott McTominay 75 (за Casemiro) – 6

Мейсън Маунт 85 (за Гарначо) – Няма

Завръщането на Мейсън Маунт на Стамфорд Бридж беше проследено от освирквания от домашните привърженици

Ерик тен Хаг смяташе, че неговата страна е близо до обещаваща победа, само за да си тръгне без точки

МЕНИДЖЪР

Ерик тен Хаг – 5

Всички си мислехме, че са паднали и отпаднали, когато Челси водеше с 2-0, но тогава отборът му показа тяхната смелост да се върнат, за да направят 3-2. Но те показаха собствената си мека страна, като допуснаха тези два удара в добавеното време.