Собственикът на А-списъка на Wrexham Райън Рейнолдс и холивудският приятел Хю Джакман празнуват „ОГРОМНАТА“ победа на футболния отбор на Уелс с 1-0 за купата на ФА, за да си запазят място в третия кръг
Daily Mail | 2024-01-07 | 21:01:20

Тази последна част има препратка към това, когато Джакман изигра Жан Валжан във филмовата адаптация на мюзикъла "Клетниците" от 2013 г.

Един от отговорите на туита беше от самия акаунт на ФА Къп, който гласеше: „Мислехте, че това е най-великият шоумен?“ - намигване към още една от ролите на Джакман.

Райън Рейнолдс и Хю Джакман участваха заедно в мача от третия кръг на ФА Къп на Рексам

Джакман беше заловен моментът, в който Рейнолдс отпразнува гол на Рексъм, влизащ в играта

Друг потребител на Twitter отговори: „Сега пенсионирани, Дедпул [Рейнолдс] и Върколак [Джакман] прекарват времето си в старческия дом, редейки пъзели и си спомняйки хубавите дни.

'Докато Дедпул все още е в ума си и гледа към фотографа, погледът на Логан - като неговите мисли - носете се безцелно.'

Докато Рейнолдс ги публикува, двамата седят спокойно - с непълен пъзел пред тях - това беше различно от това, което Джакман публикува.

Австралиецът показа радостно крещящ Рейнолдс, след като Рексам отбеляза гол в края на мача срещу Шрусбъри Таун.

Пас в наказателното поле от Пол Мълин намери крака на защитника Томас О'Конър.

Ударът на О'Конър се отклони от бедрото на защитник, но беше отнесен към мрежата. Въпреки че вратарят я сложи с ръкавица, топката се процеди във вратата за аванс от 1-0.

Томас О'Конър (вдясно) беше отговорен за излизането от безизходица в 72-ата минута

Това е всичко, което беше необходимо, за да изпрати феновете на Рексам обратно в Уелс всички щастливи

Рексам ще се надява да стигне по-нататък в купата тази година, отколкото през предходната година

Това е огромна победа за Червените дракони в дербито им с Шрус, което ги вижда напредък към четвъртия кръг.

Това е същата фаза, до която отборът достигна миналия сезон, преди да падне от Шефилд Юнайтед с резултат 3-1.

Ако спечелят предстоящия си мач от ФА Къп, това ще е първият път, когато достигат до петия кръг на състезанието от сезон 1980-81.

Жребият за четвъртия кръг на ФА Къп се провежда на 27 януари.