Виждат се хиляди фенове на Уест Хем ДА НАПУСКАТ Лондонския стадион на полувремето, след като гледаха нещастните Чукове да губят с 4-0 срещу Арсенал преди почивката... с 15-минутен колапс, виждайки ги да се стичат към изходите
Daily Mail | 2024-02-11 | 18:11:04

След това Габриел Магалхаес отбеляза фаул от бившия герой на "Чуковете" Деклан Райс за третия гол на Арсенал, а Леандро Тросард успя да успее да успее с четвърти удар.

Телевизионни кадри показаха орда от привърженици, които се стичаха към изходите, изглежда в посока към гара Стратфорд и околните паркинги.

Хиляди привърженици на Уест Хям напуснаха на полувремето по време на тежкото им поражение от Арсенал

Феновете бяха видени да се стичат към изходите, след като Леандро Тросар вкара четвъртия гол

Една фен страница на Уест Хем на X защити онези, които избраха да напуснат, като каза: „Феновете на Уест Хем избират своето демократично право да напуснат на полувремето.“

Въпреки това, колумнистът на Mail Sport Крис Сътън разкритикува решението.

„Истински футбол феновете не напускат играта на полувремето...', написа той.

Реагирайки по време на почивката на окаяното представяне на Чуковете, експертът на Sky Sports Рой Кийн каза: „Уест Хем бяха шокиращи и разочароващи.

„Не мога да повярвам какво гледам – начинът, по който биват победени . Уест Хям последните 10-15 минути бяха абсолютен позор.

Много празни места се виждаха на всяка от трибуните преди да прозвучи сигналът за полувремето

След мрачното първо полувреме за Чуковете, на много посетители на мача им беше достатъчно

Деклан Райс вкара у дома чудесен гол за шестия гол на Арсенал, за да насипе сол в раните

„Има начин да загубиш футболен мач, но начинът, по който Уест Хям го прави, изглеждат бавни, изглеждат мудни в средата на терена, те са бягане назад.

"Няма желание и глад. Дейвид Мойс сигурно е бесен на полувремето.