Звездата на Астън Вила Джон Дюран катастрофира със своето BMW за 73 000 паунда само часове преди европейския сблъсък
The Mirror | 2024-04-12 | 13:34:34

Нападателят на Астън Вила Джон Дюран излезе от пейката, когато неговият отбор победи Лил с 2-1 в четвъртък, въпреки че беше замесен в автомобилна катастрофа часове преди това играта.

На снимки, разпространявани в социалните медии, Дюран може да се види на телефона си, докато стои пред разбито си BMW X6. Предната част на превозното средство е смачкана и очевидци твърдят, че нападателят се е блъснал в микробус около 11:20 сутринта в Бирмингам.

„Дюран веднага се увери, че всички са добре и остана на мястото, за да бъде справедлив към него, “ каза един наблюдател пред The ​​Sun. „Колата му беше в много лошо състояние и не бих се изненадал, ако я отпишат, тъй като това ще бъде скъп ремонт.

„Това причини големи закъснения в центъра на града, но основното е никой не е пострадал. Предполагам, че това не е идеална подготовка за големия мач, но се надявам, че той все пак е стигнал до Villa Park навреме."

Говорител на полицията в Уест Мидландс добави: „Бяхме извикани в Холоуей Хед, Бирмингам около 11.20 сутринта днес (11 април) за съобщения за сблъсък между кола и микробус. Няма съобщения за ранени.“

Въпреки инцидента, Дюран успя да играе срещу Лил, когато Вила спечели първия мач от четвъртфиналния сблъсък от Лига на конференциите Европа. Оли Уоткинс и Джон Макгин оградиха вратата на отбора на Унай Емери, докато Бафоде Диаките вкара късен гол за Лил.

Равенството ще бъде решено във Франция следващата седмица и Емери е наясно, че Вила ще има да бъдат в най-доброто от себе си, за да напредват. Разсъждавайки за първия мач, Емери каза пред TNT Sports: „Труден мач, много труден мач. Напрегнат резултат и напрегнат мач.

„Създадохме положения, допуснахме някои положения. Днес се възползвахме и знаехме преди мача, че ще бъде трудно. Сега отново трябва да сме готови да играем 90 минути и дори продължения и дузпи, дори защото сега знаем, че всеки мач, който играем, е труден.

„Много е важно да се опитваме да контролираме сета трябва да се опитаме да сме по-силни в нашата структура, защото понякога ни заплашваха повече, отколкото искахме.

„Това е добър резултат, защото спечелихме днес. Знаем, че ще бъде трудно там, но трябва да се опитаме да заемем отново позицията си на терена, разбирайки как играем днес."

и получавайте ежедневната си доза съдържание на Mirror Football. Ние също така лекуваме нашите членове на общността за специални оферти, промоции и реклами от нас и нашите партньори. Ако не харесвате нашата общност, можете да проверите по всяко време, ако сте любопитни, можете да прочетете нашите