Звездата на Челси оставя X-оценено съобщение върху топката за мач на Коул Палмър ОТНОВО след хеттрик
The Mirror | 2024-04-16 | 09:55:33

Коул Палмър получи топката за мача, след като вкара нов хеттрик за Челси, само за да види сувенира си вандализиран от един от неговите съотборници.

Палмър вкара четири, докато Челси се бунтува в мача с 6-0 срещу застрашения от изпадане Евертън в понеделник вечер на Стамфорд Бридж. Той наведе откриващия удар в долния ъгъл, вкара с глава рикошетен удар за втория удар и направи хеттрик в рамките на 29 минути, когато се възползва от грешка на Джордан Пикфорд, за да нанесе трети удар.

Николас Джаксън стреля четвърти и след спор между Нони Мадуеке и Джаксън Палмър вкара четвъртия си гол от дузпа. Алфи Гилкрист вкара шестия от нов рикошет, но всичко беше за Палмър, който добави към своя хеттрик при победата с 4-3 над Манчестър Юнайтед по-рано този месец.

Сега той има 11 гола и четири асистенции в последните си седем мача във всички състезания и му беше връчен още един мачбол. Както направиха преди 11 дни, неговите съотборници в Челси подписаха топката му – и в микса отново имаше шегаджия.

В снимка, направена на Палмър, държащ топката в съблекалнята на Челси, може ясно да се прочете коментар, който гласи „Казах ти, че си мрачен играч“. Следва друга от топката за мача на United, която гласи просто „s*** player“ заедно с всички подписи.

Не е ясно кой е отговорен за саркастичния коментар, но прегледайте отговорите на публикацията на Палмър в Instagram – в който той внимателно държи топката, така че коментарът да не се вижда – може да предложи следа. И така, докато Рийс Джеймс написа „сериозна игра“, а Рахим Стърлинг предложи „класа“, Мало Густо написа „ти си скучен човече“ с малко студени емотикони.

21-годишният плеймейкър едва ли ще бъде притеснен от закачките на съотборника си, като се има предвид, че сега е начело в голмайсторските класации на Висшата лига заедно с бившия си съотборник от Манчестър Сити Ерлинг Халанд с 20 гола. Той беше истинско откровение, откакто смени Сити с Челси, осигурявайки 23 гола – включително девет дузпи от девет опита – и 13 асистенции в 38 мача във всички състезания за бореща се страна.

Попитан от Sky Sports дали това е най-добрият му мач за Челси, Палмър каза: „Да. Всичко се случи толкова бързо в първите 30 минути. Започнахме добре и се надявам да отбележим още един хеттрик. Но мисля, че отборът имаше нужда от това след неделя и някои предишни мачове. Справихме се добре тази вечер.“

И попитан кой е любимият му гол, той избра първия, който включваше нахални индийски орехчета на Джарад Брантуейт в натрупването. „Мисля, че първият ми беше любимият“, каза той. „Десният ми крак беше малко люлеещ се (за третия), но го получихме. Вероятно първият.”

и получавайте дневната си доза съдържание на Mirror Football. Ние също така предлагаме на нашите членове на общността специални оферти, промоции и реклами от нас и нашите партньори. Ако не харесвате нашата общност, можете да проверите по всяко време. Ако сте любопитни, можете да прочетете нашия